mersun ongelmat

mistä johtuu että osa stadinkuskeista on kuin puusta pudonneita kun katsoo heidän hoitamattomia olomuotojaan?
Hankkikaa nyt viimein kunnon työasut ja parturiin siitä ja heti!!
Tupakkaakin voisi polttaa muualla kuin autossa tai tolpanjonossa.
2664
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

nuija?

Äänestä

Kun kaksi taksia kolaroi keskenään,niin kumman vika se on ? Yritin kysästä tätä yhdeltä tutulta poliisilta,mutta ei hänkään osannut antaa vastausta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


pajalle ja heti kirjoitti:

mistä johtuu että osa stadinkuskeista on kuin puusta pudonneita kun katsoo heidän hoitamattomia olomuotojaan?
Hankkikaa nyt viimein kunnon työasut ja parturiin siitä ja heti!!
Tupakkaakin voisi polttaa muualla kuin autossa tai tolpanjonossa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu