Miksi naiset jotka tosiaan osaavat suihinottamisen jalon taidon, ovat niin harvassa?
Miksi
harvassa?
71689
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Useimmat naiset ovat sen verran ujoja, etteivät kehtaa ruveta tosissaan opettelemaan tuota taitolajia.
et opeta, mikä snusta tuntuu hyvältä? Katsos, se naisen exä on voinut olla aivan hulluna naisen suihinottotaitoihin, eikä nainen voi mistään tietää, että sinä kaipaisitkin jotain muuta. Niin se on miehilläkin, aluksi edetään niin kuin on hyväksi havaittu, toisen pitää sitten saada suu auki ja sanoa, jos joku ei miellytä. (Tai jos joku miellyttää oikein kovasti.)
Mun nainen on ihan hyvä ottaa mut ei kyllä ikinä tuu saamaan mua tulee. Hänen tekniikkansa on niin erilainen :( (voit lukea myös vääränlainen..). Mut hän ei voi neuvoo!! Hän on itse sanonu et jos kerrankin meen neuvomaan niin hän ei koskaan enää ota suihin. Se on kuulemma niin noloa. Noh, siinäs nylpyttää poskilihakset kipeinä ja ihmettelee et missä vika...
se, että naiset eivät pidä munan imemisestä, eikä missään nimessä sperman nielemisestä. Miehet pitävät itse munan imemisestä ja sperman mausta, mutta he siirtävät tämä mielihalun naisen haluksi. Itse olen sitä mieltä että miehet voisivat imeä toinen toisensa munaa ja niellä spermat myös. Naisia tuo homma ei kiinnosta.
feministi...kyllä kuule naiset imee kalua ja vielä ihan mielelläänkin...ilmeisesti pillun nuoleminen on jotain naisten keksimiä juttuja mihin miehet ei suostu?????????
Miehet kyllä kehuskelevat baareissa, keskustelupalstoilla ja seuranhakuilmoituksissa, että rakastavat naisen pimpin nuolemista ja ovat loistavia siinä. Missähän nämä miehet oikeasti ovat, kun nuo taidot eivät sinne sänkyyn asti kanna? Uskallapa mennä neuvomaan, niin äijä tulee silmille.
Olen yrittänyt kertoa, miten haluan sen tehtävän, mutta miehet loukkaantuvat siitä aina. Uskovat tietävänsä minua paremmin, miten juuri minut saa vauhtiin ja tyydytettyä.
sen vois laittaa ihan vaikka roolipelix.
ei toinen ihminen voi tietää mikä tuntuu itseltä hyvältä. etenkään toisen sukupuolen edustaha ei voi tietää. ei miehet voi tietää mikä tuntuu naisesta hyvältä tai nainen mikä taas tuntuu hyvältä miehestä. ja mikä tuntuu toiselta hyvältä voi vaikka sattua toisen mielestä. ei me vielä olla mitään klooneja