Saa nähdä mitä nyt tapahtuu, poistuuko viestit joissa ei kunnioiteta Tiktakia?
Ilmiannoin viestejä paljon
3
578
Vastaukset
- Tapio Viina
Niin. Tiktakia täytyy kunnioittaa ja palvoa. Kaikki Tiktakia solvaavat ansaitsevat kuolla hirmuisten kärsimysten kautta.
- Pohjan poika
Kyllä! Oikein! Varsinkin nämä lesbojutut ovat loukkaavia. MITÄ SITTEN VAIKKA EMPPU ONKIN LESBO! Se on ihan ok. Kyllä hän saa Nooran kanssa sekstailla, ei siinä mitään pahaa oo. Poistoon vaan kaikki loukkaavat viestit, ja kirjoittajille bannit.
- Tiktak-fani
Jotkut lukutaidottomat Tiktak-vihaajat ovat keksineet hyvän keinon saattaa minut outoon valoon! Ei tarvi kuin käyttää leikepöytää ja siirtää käyttämäni nimimerkki oman lähettämänsä viestin lähettäjän kohdalle!
Tulkitsen tilanteen niin, ettei tekijöillä ole mitään omakohtaista sanottavaa, vaan voi laittaa omat typeryytensä toisen kontolle!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1672774
- 2012027
- 711756
Oletko kertonut jo muille tunteistasi?
Ystävillesi esimerkiksi? Minä en ole vielä kertonut kenellekään tästä meidän jutusta.491693- 921648
Kesä, kesä!
Veikkaan, ettet juuri nyt ikävöi minua, ehket enää koskaan? Näkemättömyys on laimentanut tunteet, ja katselet iloisena k91491- 811184
- 811070
- 951029
Miksi sanotaan että Suomella on suuri armeija, tykistö jne.
Asioita tarkemmin seuranneet tietävät että tuolla Ukrainassa palaa kuukaudessa sen verran mitä Suomella on kokonaisuudes194997