Berezovskin tukijat löytyvät varmasti NATOSTA.
KOKOOMUKSESSA on varmasti tiedetty tämä. Jos Suomi olisi NATOSSA , olisimme tietämättämme Berezovskin suunnitelmissa mukana. TIESIKÖ KOKOOMUS TÄMÄN?
KOKOOMUKSESSA on varmasti tiedetty tämä. Jos Suomi olisi NATOSSA , olisimme tietämättämme Berezovskin suunnitelmissa mukana. TIESIKÖ KOKOOMUS TÄMÄN?
Vastaukset 7
Vanhimmat
varmaan tiesi. Kyllä fakta on näin.
Kokoomus on rikos Suomea ja ihmisyyttä vastaan,
tuossa olet aivan oikeassa.
jep,jep samaa mieltä ollaan.
Kyllä köyhempi kansa maksaa kalliisti kokoomuksen hallituksessa olon 4v aikana ja rikkaat senkuin rikastuu.
Missäs tutkimuksissa niin on ilmennyt?
Ei Venäläinen suurliikemies mitään Natolta tarvitse. Ja toisekseen Naton toimenkuvaan ei kuulu puuttua Venäjän sisäisiin asioihin. Nato on puolustusliitto!
Yritäppä vähän hillitä itseäsi!
Suomalainen yksinkertainen tyhmyys kumpuaa juuri vaatimuksestasi hillitä omaa mielipiteen muodostamista.
Ei kokoomuksessa ole muuta epäkohtaa kuin täydellinen profiilittomuus; kaikki on niin positiivista ja kivaa, ettei perässä tahdo pysyä.