noniin eli rupeemassa seksisuhteeseen jo hieman kypsemmän naisen kanssa, enkä ole hyvin kokenutkaan. mistä te päälle 30 naiset oikein pidätte? mistä asennoista? nuolemisesta? kertokaa kaikki vain :)
seksiä 30+ naisen kanssa
sadfaf
1316022
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
ota talouspaperirulla vieerellesi.Haluat tietää kaiken ok.
Synnyin maalla saunassa, minulla on isosisko,talossa missä asun on peltikatto, tosin se vaihdetaan ensiviikolla luulisin että pärekatoksi? Pidän maidosta ja karjalanpiirakasta, mielummin munavoilla.( joko seisoo? ) joskus nuorena kävin kylillä poikia katsomassa, nykyään en jaksa enään olenhan jo 31v, kylillä ostin joskus porilainen missä oli suolakurkkua ja sinappi,aina en ostanut koska meidän kylän nakkikioski ei ollut aina auki,ihainen ulkomaalaisia miehiä.
Sinä olet varmaan ulkomailta koska nimesi on Sadfaf, viittaa jonnekin arabimaahan?
Asento mistä pidän on kun sinä työnnät pikku pilisi naapuriin Reijoon.
Nuolen tykkään kanssa, aina kun syön munkkia nuolen huulia.
Toivottavasti talouspaperista oli käyttöä.Kiitos.
Kaikesta mistä muutamaa vuotta nuoremmatkin naiset. Hellyydestä, läheisyydestä, kiireettömyydestä ja turvallisuuden ja hyväksytyksi tulemisen tunteista. Asennot ja muu "tekniikka" on aivan toissijaista. Kyllä sä osaat. Ja jos jostain on epävarma olo, kysäise häneltä.
Rakasta, kärsi ja unohda.
on vielä melkoinen raakile kypsän naisen rinnalla....pitää olla ainakin 40v. Jos tuollaiset nuorukaiset suostuvat naimaan, niin heille kelpaa ihan kaikki,,ja se kaikki pitää tehdä nopeasti, heillä ei ole särmää nautiskella, vaan hekuma pitää saada nyt ja heti..
olen valmis missa paikka sina asot
Oletko itse minkä ikäinen? Uteliaisuuttani vaan kysyn, kun itse olen kiinnostunut aika paljon nuoremmasta miehestä...
yli 10v nuorempi olen ;)
Samoin on kiinnostukseni kohde...
Kerrohan, miksi olet kiinnostunut niin paljon itseäsi vanhemmasta naisesta etkä ikäisestäsi? Onko yli 10 v. ikäero sinusta hirveän paljon?
Kuten kirjoitin olen rupeamassa hänen kanssaan seksisuhteeseen en parisuhteeseen. Tottakai ikäiseni kiinnostavat tahtoisin vaan saada lisää kokemusta seksin osalta ja toki myös tämä nainen tietää että mitään muuta ei tule tapahtumaan kuin seksiä..
nuorempana 10v vanhempi nainen... ja se opetti mut hyvin nykyään kaikki naiset tykkää mm. nuolutaidoista.
itekkin tyytyväinen siihen opettajaan
Kullin täytyy ehdottomasti olla kuusikanttinen. Vedä seikokissa smirgelillä ja tasoittele pahempia särmiä hiekkapaperilla. Sitten istutat isonuppisia niittejä tuuman välein joka kanttiin. Turha kai sanoa, että alle 10-tuumaisilla ei ole asiaa kokeneiden naisten kanssa.
Enköhän mä pidä 31-vuotiaana ihan samoista asioista kuin kanssasisareni, joka vaikkapa 29-v. Ei tässä 30 :na vielä niin kypsiä, kokeneita naisia olla, että jos sellaisia etsit, niin suosittelen 40 tai jopa 50 naisia.
Itsellänikin on ollut vain pari pidempaikaista suhdetta ja nyt sinkkuna 5 vuotta eli aika kokematon olen vielä...