Poikamalli Harri Haatainen

Mitä mieltä olette tästä keppimiehestä?
51099
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Olen sitä mieltä, että Harri Haatanen on syötävän hyvän näköinen ja seksikäs, sopii loistavasti malliksi. Ihmettelen vaan miksei päässyt aikaisemmin.

Äänestä

Voisipa sanoa,että kun poju muutti maalta Hesaan,tais pissa nousta hattuun,urheilu täysin toissijainen juttu,kunhan saa poseerata puolialasti akkojenlehdissä:))

SIISPÄ,HARRI ON VIELÄ NAURETTAVA PIKKUPOJU,EI SUINKAAN SUOMEN SEKSIKKÄIN MIES,EI SINNEPÄINKÄÄN!
Pikkulikkojen päiväuni,ei urheilija missään muodossa.

Äänestä

Olen sitä mieltä, että Harri Haatanen on syötävän hyvän näköinen ja seksikäs, sopii loistavasti malliksi. Ihmettelen vaan miksei päässyt aikaisemmin.

Äänestä

Hyvä piristys harmaassa massassa. Hyvä että joku uskaltaa poseerata ja heittää flirttiä läppää. Lisää vaan Harreja! Tosi mukava ja komea. On siinä komea pyykkilauta. Kyllä sitä kelpaa näyttää.

Äänestä

Kyllä siitä tykkää vähän vanhemmatkin eikä vain pikkulikat...

On kyllä kivaa katsottavaa!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Suski kirjoitti:

Mitä mieltä olette tästä keppimiehestä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu