oli linkki Idols-sivuille. Siellä oli kuvia Arista. Kai niissä kuvissa sitten on 22-vuotias mies(?):
MTV3:n sivut.
Tämän päivän sivuilla
10836
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
tai mieluummin ihastuttavaa ennemminkin kuin vinoilun aihe.
et heviä vetääkin tollanen teinin näkönen poju, kun perinteisesti hevarit on karvanaama örkkejä. Lisää tehoja kun näkeekin jotain erilaista kuin tavallisesti.
hyvännäköinen mies. Siksi en oikein tajua avausta.
vaik ei mikään stereohevari ookkaan. Sen ilmeet, eleet ja reagointi asioihin on ihan äijäkamaa. Miehen aina pikemminkin aistii alitajusesti ennemmin kuin pelkän näköhavainnon kautta. Ja toisinpäin, et vaik ois kuin ns. äijämäisen näkönen niin käytös voi silti olla tosi akkamaista.
"äijäkamaa" heh hehh...
Kyllä siinä on äijäkama kaukana, kun kuvissa tämä säälittävä kukkakeppi yrittää olla julman näköisenä nyrkki pystyssä. Olis edes yrittänyt vetää huumorilla, tai mutta kun ei. Reppana yrittää niin tosissaan olla heavy.
Voi lapsiparkaa...
niin ihana mies! Ei tule millään kukkakeppi mieleen.
Katso reppanan käsiä. Niin kuin kaksi lankaa joiden päässä solmut.
ympärille vasta n. kolmekymppisinä!
Ei Ari edustakkaan raavasta punaniska -miestyyppiä,vaan eteerisen kaunista taiteilijatyyppiä!
Jos et ole ennen huomannut,niin ihmisiä on monenmoisia,on eri vartalotyyppiä,on pitkiä ja pätkiä,lihavia ja laihoja.
Katsoppas ympärillesi,niin sulle voi avautua aivan uudenlainen maailma!
kato kuule sinä kateellinen vaan omia nakkejas, niin huomaat onko ne prinssi-sellaisia, vai onko kenties jotain hiillos-makkara tyyppisiä, joilla ei kyllä soiteta mitään musiikkia. Ei kannata mollata osaava ja lahjakasta ihmistä ulkomuodon perusteella, kun itellä ei rahkeet riitä edes vastaantulijaks´Arille , sillä hän on todella lahjakas ja hyvän näköinen nuori mies,jolla on terveet ajatukset, toisin kuin sulla.
harvinaislaatuisen kaunis mies!!
ei silti kannata olla noin kateellinen,jos on saanut huonot geenit.
Mä ainakin osaan nauttia Arin kauneudesta,vau!