ARI TÄNÄÄN!!!

MTV3 klo 20

Ihanaa, Arista tulee kokonainen ohjelma tänään! Ja tietojen mukaan siinä on myös pätkiä levytyksestä, siis Arin oman levyn. En kestä kun mun videonauhuri ei nauhota, pakko saada tuo ohjelma itselle talteen. Näkyyköhän se muuten huomenna siinä netti-tv;ssä niinku se viime viikon ohjelma oli laitettu myös nettiin? Tosin Aria haluan katsoa kyl isolta ruudulta!!!!

4

512

    Vastaukset 4

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • täytyy katsoa Arin ohjelma. Ja olisi ihme jos ei netti-tv,ssä näytetä. Mielenkiintoista odotella minkälaisen levyn Ari tekee. Toivon että ostettavan hyvä.

    • netti-tv

      TV:ni pimeni tuossa tunti sitten ja nyt olenkin melkein paniikissa, kun en taida nähdä tämän illan show'ta. On ihan Smurffin laki, että TV:ni sekoilee juuri tänään! Toivon siis tosissani, että kaikki tämäniltaiset pätkät näkyvät netti-tv:ssä pikimmiten.

      • Jee!

        Tv:ni toimii taas. Kreivin aikaan! Nyt täytyy vain toivoa, että jaksaa toimia vielä yhden Idolsin ajan.


    • iitu-5

      Ari on niin paras et kuka vaa haluis kattoo sitä isost ruudust tai voi olla et iha valkokankaaltki sil on niin hyvää musaa ja on se ihan ok näkönenki et vähäks ois siistii jos Ari lähtis sun kaa esm pizzalle.Vai?

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Poliisi yritti murhata mopopojan

      Nyt menee kissalan poikien touhu liian pitkälle! https://www.is.fi/kotimaa/art-2000012193221.html Karu video mopomiiti
      Maailman menoa
      705
      2410
    2. Mopomiitti!

      Menikös öoliisilta yli tuo mppedinkans kisaaminen tais olla melkoinen riski vahigoittaa tarpeettomasti jopa kuolla tuoss
      Tuusula
      449
      1379
    3. Ei se nainen edes oo

      mitenkään nätti 🤣🤣🤣🤣🤣
      Ikävä
      82
      1169
    4. Poliisi kiilasi mopoilijan

      Ylellä leviää video jossa poliisi pysäyttää rajusti kiilamalla mopo pojan. Toivottavasti poliisi ottaa tuosta mallia myö
      Kiuruvesi
      242
      1064
    5. Aina vaan mietin sua

      Miksen saa sinua mielestäni pois
      Ikävä
      48
      745
    6. Käviskö tällainen suhde

      Tutustutaan, fyysistä kontaktia, mutta ensijaisesti tarkoituksena ei ole aloittaa mitään virallista tai rikkoa mitään? E
      Ikävä
      65
      716
    7. Onko täällä ketään

      Joka kaipaa M alkuista? Millä kirjaimella nimesi alkaa?
      Ikävä
      46
      654
    8. Vetovoima

      Onko välillänne suuri vetovoima ja miten se ilmenee? Onko siitä haittaa?
      Ikävä
      33
      647
    9. Nainen. Onko meissä

      Sinusta jotain samaa? Näköä tai luonteenpiirteitä? Utelias
      Ikävä
      44
      618
    10. Niin kauan tätä

      Onko vuotesi menneet hukkaan
      Ikävä
      88
      607
    Aihe