TUSKAA NARRIPELLET!

Tilanne 3-0 HPK:lle vaikka ekaa erää edes pelattu.. Narripellet räpiköi ja sekös naurattaa suuresti. Itkekää narriapinat, itkekää.
8345
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Ketä kiinnostaa pronssimitali...Turha hehkuttaa,
ku ei taida pronssi merkitä HPK:llekaan mitään.
Hävetkää KUMMATKIN joukkueet. Aika noloo "tapella"
jostain pronssista.

Äänestä
  • jääkiekko on vissiin ainoo urheilulaji, jossa ei anneta mitään arvoo pronssille, aivan idioottimainen asenne pitkän ja vaativan kauden jälkeen,
    kenestä lähtöisin tämmönen?

    Äänestä

  • spica kirjoitti:

    jääkiekko on vissiin ainoo urheilulaji, jossa ei anneta mitään arvoo pronssille, aivan idioottimainen asenne pitkän ja vaativan kauden jälkeen,
    kenestä lähtöisin tämmönen?

    Onnea HPK pronssi on hyvä saavutus pitkän kauden jälkeen,mitalli on aina mitalli ei siihen moni joukkue pysty ja jälkeen päin pronssiakin arvostetaan mitallina muiden joukossa.

    Äänestä

mihis julli se ifk paskas jäi? Olikohan 8 sija!!
EI voi mitään HPK oli parempi ja vei pronssin, onnea HPK faneille! Jokerit on paras, vaikka olikin 4:s!!

Äänestä
  • Jokerit paras?? Neljännellä sijalla??
    Jos joku väittää neljänneksi tullutta parhaaksi niin ei voi muuta kuin ihmetellä.
    No toisaalta.

    MIELIPITEET ON KUIN PERSEREIÄT JOKAISELLA ON OMANSA.

    Äänestä

  • Luuletko narriapina että kannattaisin toista tsadin kiekkojoukkuetta..? En todellakaan. Vaikkakin hifkissä on enemmän munaa kuin narripelleissä.. Osaavat sentään ottaa tappion jotenkin kunnialla vastaan..

    Hmm.. Narripellet paras.. Sija 4... Onko taas tullut jokin uusi sääntö..? Neljä parasta käänteisessä järjestyksessä.. Narripellet on kaukana parhaasta, kolme joukkuetta KIRKKAASTI parempia. Ja sekös naurattaa makoisasti.

    Äänestä

  • Tyyppi kirjoitti:

    Luuletko narriapina että kannattaisin toista tsadin kiekkojoukkuetta..? En todellakaan. Vaikkakin hifkissä on enemmän munaa kuin narripelleissä.. Osaavat sentään ottaa tappion jotenkin kunnialla vastaan..

    Hmm.. Narripellet paras.. Sija 4... Onko taas tullut jokin uusi sääntö..? Neljä parasta käänteisessä järjestyksessä.. Narripellet on kaukana parhaasta, kolme joukkuetta KIRKKAASTI parempia. Ja sekös naurattaa makoisasti.

    okei, mitäs sitä ihminen tyhmyydelleen voi, kuten sä! Jokerit on mun mielestä paras vaikka divarin divarissa, mutta ei juntti sitä tajua!

    Äänestä

  • Jokerifani kirjoitti:

    okei, mitäs sitä ihminen tyhmyydelleen voi, kuten sä! Jokerit on mun mielestä paras vaikka divarin divarissa, mutta ei juntti sitä tajua!

    ..ikä sulla oli 15 wee? Ymmärrettävää.. Säälittävä katkeroitunut reppana olet..

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tyyppi kirjoitti:

Tilanne 3-0 HPK:lle vaikka ekaa erää edes pelattu.. Narripellet räpiköi ja sekös naurattaa suuresti. Itkekää narriapinat, itkekää.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu