uutiset

ei vieläkään stasilistoja auki, mitä ihmettä tämä oikein tarkoittaa, miksi kokoomus ei avaa listoja vaikka lupasi????

Helinä-keijultakaan ei voi kysyä, se päivystää pressa palstalla että valkoinen aasi, kera rinssin ja puolenvaltakunnan tulisi sitä sitä noutamaan.
1113
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Ei löytynyt, kuin Tiitisen vanhat eväät.
Ryhmä yrittää selvittää oikean kaapin sijainnin ja tarmolla avata sen huomenissa. Toivotamme onnea yritykselle!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


luettu ja kuunneltu kirjoitti:

ei vieläkään stasilistoja auki, mitä ihmettä tämä oikein tarkoittaa, miksi kokoomus ei avaa listoja vaikka lupasi????

Helinä-keijultakaan ei voi kysyä, se päivystää pressa palstalla että valkoinen aasi, kera rinssin ja puolenvaltakunnan tulisi sitä sitä noutamaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu