Anteeksi, että aloitin keskustelun täällä koskien Aria.
En tiennyt, että tänne saa kirjoittaa vain Aria kehuvia ja kannustavia kirjoituksia. Kritiikki ja moitteet ovat täällä kiellettyjä.
Huomasin pian, että jos kritisoit Aria, olet kateellinen.
En tiennyt, että tänne saa kirjoittaa vain Aria kehuvia ja kannustavia kirjoituksia. Kritiikki ja moitteet ovat täällä kiellettyjä.
Huomasin pian, että jos kritisoit Aria, olet kateellinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
foorumille purkamaan turhautumistasi. Täällä ei jaksa enää noita tyhmiä juttuja lukea!
Jos kirjoituksesi ovat tyyliin "Ari armeijaan, Arille valkolakki, liian laiha, liian kalpea, ruma, laulutaidoton" jne, niin en yhtään ihmettele, että saat kateellisen leiman. Rakentava kritiikki on ihan suotavaa. Mielipide pitää katsos osata perustellakin.
Moitin kylläkin..
Moitin Arin rehvastelua, ylemmyyden osoittamista toisia haukkumalla ja meninpä jopa sanomaan ettei Ari osaa ääntää englantia oikein.
kirjoitit ja mitä et, satuin lukemaan sen sinun
englannin juttusi, ja se ei ollut sisällöltään tuollainen.
Jos viestejäsi ei ole poistettu, miten perustelet väitteesi, vai tarkoitatko, että juuri sinun antamaasi "rakentavaa" kritiikkiä ei saa kukaan arvostella tai argumentoida vastaan;oD.
Tämä on keskustelupalsta, eli jos täällä kritisoi muita (HUOM!!! varsinkin nimettömänä, Ari kommentoi omalla nimellään ja omissa nimissään) täytyy myös itse osata ottaa vastaan kritiikkiä!