Kerro mittasi erektiossa
SUURI PENISKYSELY
GALLUP
164802
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 16
Vanhimmat
nyt poikaystäväni puolesta; 16 cm
-Ja mulle ihan riittävä, vaikka hän itse sitä jostain kumman syystä vähättelee..
mittanauhalla mitattuna 14,5 cm....
muistan jotta se oli päälle 15 kun oli viel 15senttii.enää ei pysty kunnolla mittailemaan,on jottain häikkää ollu...
no 17.5cm ja oon 16v enkä kuseta.. en tiedä onko hyvänkokonen
Pituus 12 cm. Ympärysmitta ehkä hieman alle 12.
... mitattu läpi- vai ympärimitta? Mittaapas uudestaan :)
17 cm
hei, meninkö johtoon ekaa kertaa ;-)
Itselläni on erektiossa:
Pituus: 17.8cm
Ympärysmitta: 11.5cm
on penis 19cm pitkä. Ja kyllä on ihana! Täydellinen.
minulla on 17,5cm pitkä ja 16cm ympärysmitta. Pidin omaa kaluani ihan mukavan kokoisena viimekesän asti, silloin nimittäin meillä kävi ns kolmaspyörä visiitillä ja vaimoni mittasi ko kaverin kullin ja se oli
22,5cm pitkä ja 18,5 cm ympärysmitta. Ei voi muuta sanoa kuin oli se aikamoinen kulli kun seisoimme vierekkäin kullit ojossa ja vaimoni mittasi molemmat - teki kuulemma ihan hyvää, erilailla kuin minun kullini.
Itku ja surku... oikea prinssinakki. ~15 cm pituutta, ympärysmittaa en ole edes huomannut kokeilla mitata. Niin, ~15 cm on tämäkin peniksenkehittäjällä saatu. No, kusemaan sillä on pystynyt vielä.
Olisikin normaali, arvatkaa miltä se tuntuu kun menee uimahalliin ja on tällänen paloruisku kun meikäläisellä.
Mittasin kerran ja pituutta on 36 senttiä. Siitä on häiriötä monella tapaa; ei voi pitää oikein shortseja, ei loikkia missään lyhytlahkeisissa housuissa, jne. (Siis kun letku tulee ulos).
Toivoisin tosiaan, että olisi sellainen rapiat 10cm vaan. Ja kun paljon puhutaan että naiset tykkää kun on iso, niin ei kyllä pidä paikkaansa. Aikanaan useampikin yhdyntä piti keskeyttää kivun vuoksi, vaikka mitä teki. Vakituisessakin parisuhteessa piti välillä pitää monen päivän taukoja (ja edelleen), kun naisella hajoaa paikat.
Älkää vaan toivoko kulliinne kokoa, se on yhtä paskaa tuo iso muna.
....ompa siinä kullilla kokoa!
Pituus n.16-17cm
2,3km. Ja sillä siisti.
... on 17cm