Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

SUURI PENISKYSELY

Kerro mittasi erektiossa
164802
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 16

Vanhimmat

nyt poikaystäväni puolesta; 16 cm

-Ja mulle ihan riittävä, vaikka hän itse sitä jostain kumman syystä vähättelee..

Äänestä

mittanauhalla mitattuna 14,5 cm....

Äänestä
  • muistan jotta se oli päälle 15 kun oli viel 15senttii.enää ei pysty kunnolla mittailemaan,on jottain häikkää ollu...

    Äänestä

no 17.5cm ja oon 16v enkä kuseta.. en tiedä onko hyvänkokonen

Äänestä

Pituus 12 cm. Ympärysmitta ehkä hieman alle 12.

Äänestä
  • ... mitattu läpi- vai ympärimitta? Mittaapas uudestaan :)

    Äänestä

17 cm
hei, meninkö johtoon ekaa kertaa ;-)

Äänestä

Itselläni on erektiossa:
Pituus: 17.8cm
Ympärysmitta: 11.5cm

Äänestä

on penis 19cm pitkä. Ja kyllä on ihana! Täydellinen.

Äänestä

minulla on 17,5cm pitkä ja 16cm ympärysmitta. Pidin omaa kaluani ihan mukavan kokoisena viimekesän asti, silloin nimittäin meillä kävi ns kolmaspyörä visiitillä ja vaimoni mittasi ko kaverin kullin ja se oli
22,5cm pitkä ja 18,5 cm ympärysmitta. Ei voi muuta sanoa kuin oli se aikamoinen kulli kun seisoimme vierekkäin kullit ojossa ja vaimoni mittasi molemmat - teki kuulemma ihan hyvää, erilailla kuin minun kullini.

Äänestä
  • Itku ja surku... oikea prinssinakki. ~15 cm pituutta, ympärysmittaa en ole edes huomannut kokeilla mitata. Niin, ~15 cm on tämäkin peniksenkehittäjällä saatu. No, kusemaan sillä on pystynyt vielä.

    Äänestä

Olisikin normaali, arvatkaa miltä se tuntuu kun menee uimahalliin ja on tällänen paloruisku kun meikäläisellä.

Mittasin kerran ja pituutta on 36 senttiä. Siitä on häiriötä monella tapaa; ei voi pitää oikein shortseja, ei loikkia missään lyhytlahkeisissa housuissa, jne. (Siis kun letku tulee ulos).

Toivoisin tosiaan, että olisi sellainen rapiat 10cm vaan. Ja kun paljon puhutaan että naiset tykkää kun on iso, niin ei kyllä pidä paikkaansa. Aikanaan useampikin yhdyntä piti keskeyttää kivun vuoksi, vaikka mitä teki. Vakituisessakin parisuhteessa piti välillä pitää monen päivän taukoja (ja edelleen), kun naisella hajoaa paikat.

Älkää vaan toivoko kulliinne kokoa, se on yhtä paskaa tuo iso muna.

Äänestä
  • ....ompa siinä kullilla kokoa!

    Äänestä

Pituus n.16-17cm

Äänestä

2,3km. Ja sillä siisti.

Äänestä

... on 17cm

Äänestä

Kommentoi aloitusta


GALLUP kirjoitti:

Kerro mittasi erektiossa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu