suudelmii

sain poikaystin

kertokaa teijän ensisuudelmii, ku mä sain vähä aikaa sitten poika ystin ja me ollaan pussailtu, eka kerta oli niin ihana kokemus..

4

1126

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • tosi on

      Ensimmäistä kertaa ei unohda koskaan. Sen muistaa tarkan paikan ja millanen tunnelma oli, mitä oli tehnyt aikaisemmin. Ne jää mieleen ihanina kokemuksina.

    • minipusu

      Mun ensisuudelma oli aika noh... Ei mitenkään kummonen ku ihan vaan koulun pihassa vaihdettiin poikaystävän kans muiskut parin päivän seurustelun jälkeen. Se oli sellanen pikku pusu vaan joka tuli ja meni eikä maistunu edes millekään ku just ja just huulet koski, mutta seuraava pusu veikin sitten jo jalat alta. Oltiin sillon tän pojan kodin laiturilla istuskelemassa. Hyvä etten veteen pudonnut.

    • markiisi-123

      ekan kerran tän nykysen poikakaverin kans molemmat meistä halus pussata ja sit loppujen lopuks se poika sano et "pussataaks"

    • Uutta ensimmäistä odotelles...

      Mun ensimmäinen oli mielenkiintoinen ja raju :D Puolitutun pojan kansssa tanssittiin joissakin pileissä ja sitten jossain vaiheessa se meni siihen suuteluosastoon. Kieltä tuli paljon ja olin antaa ylen. Onneksi nesteet pysyivät kuitenkin sisällä. Jatko oli erittäin miellyttävää kun tahtiin pääsi mukaan :) Hyvillä mielillä saa muistella.

      Mieleen tuli myös se, että monesti uuden ihmisen kanssa toimitetut ensimmäiset suudelmat jäävät mieleen. Varsinkin jos kyse on muusta kuin pelkästä yhdentekevästä tyypistä.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Vain vasemmistolaiset rakennemuutokset pelastavat Suomen

      Kansaa on ankeutettu viimeiset 30+ vuotta porvarillisella minäminä-talouspolitiikalla, jossa tavalliselta kansalta on ot
      Maailman menoa
      19
      3345
    2. Persut huutaa taas: "kato! muslimi!"

      Persut on lyhyessä ajassa ajaneet läpi kaksi työntekijöiden oikeuksien heikennystä, joita se on aiemmin vastustanut. Pe
      Maailman menoa
      9
      2744
    3. Menen nyt koisimaan

      Ja en ehkä palaa tänne. Asia on nyt loppuunkäsitelty ja totuus tuli ilmi
      Ikävä
      28
      2374
    4. Olisiko sinulla

      Jonossa vaihtoehtoja, ehkä
      Ikävä
      42
      1707
    5. KL: Mari Hynynen avoimena - Jouni-rakkaan ja Joel-pojan välit ovat nämä!

      Mari Hynynen (ent. Perankoski) on naimisissa Jouni Hynysen kanssa. Marilla on edellisestä liitosta yksi lapsi, Joel Vola
      Suomalaiset julkkikset
      9
      1384
    6. onko kaivattusi

      vaarallinen? :D
      Ikävä
      41
      1301
    7. Haluaisin rakastaa sinua

      Ja olla sinulle se oikea... Rakastan sinua 💗💗💗
      Ikävä
      8
      1275
    8. Oletko uhriutuja?

      vaikka itse olet rääkännyt toista ja aiheuttanut ties mitä toiselle.
      Tunteet
      52
      1223
    9. Pieni galluppi

      Mitäs lahjaa odotat joulupukilta.
      Ikävä
      37
      1133
    10. Missikohu edustaa nykyajan monimuotoisuutta

      Puolesta vai vastaan, saako esittää pilkkaavasti jonkun toisen ihmisen syntyperäisiä ominaisuuksia? Kadulla vastaan tule
      Sinkut
      258
      1080
    Aihe