käykö nykyään

Fordin varaosat Volvoon vai mitä porukka selittää täällä?
4509
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Että jos ford omistaa Volvon, niin myös viat olisivat kuuluneet kauppaan. Eli pidä ne fordin osat kauempana, ettei vain iske tautia..

Äänestä

ihan huoleti voit laittaa niitä, tai paremminkin laitattaa;-))

Äänestä

päikseen voi vaihtaa kaikki alustan osista moottoriin ja voimansiirtoihin

etulokasuojat on vähän erilailla muotoiltu mutta muutes on samaa jaguar-ford-volvo -osaa elikkäs jos takapihalla on vanha escortti ruostumassa niin siitä voi ottaa tilalle osia kun veenelikymppisen alusta rupeaa kolisemaan ja kytkin luistamaan

Äänestä

kaikki Mersun osat käy Chryslereihin ja päinvastoin. Jos Mesestä menee kone sopii siihen suoraan Neonin mylly.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Make... kirjoitti:

Fordin varaosat Volvoon vai mitä porukka selittää täällä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu