Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

runkkaan katsellen

Onkos muita joita kiihottaa oman alastonkuvansa katseleminen? Mulla paljon kuvia ja niitä kattelen ja saan kunnon orkut. Sekä veltto- että seisokkikuvat, mielialan mukaan. Hommasin juuri digikameran ja sillä kiva ottaa kuvia. Jos olet pks ja tykkäät samoista leikeistä kirjoita [email protected] ja vaihdellaan ajatuksia. Ja vaikkapa kuviakin?
31258
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Konsti se on tämäkin.Olen tehnyt näin.Liitän videokameran telkkariin ja zoomaan seisovaan kulliini.Sitten on ihana runkkailla ja kattella isoa kalun kuvaa 28 tuumasesta telkkarista.Ja tietysti monista kuvakulmista.

Äänestä
  • Olen joskus harrastanut runkkausta, katselen peilistä itseäni. Samalla viedeolta pyörii kunnon filmi joka antaa kivaa puhtia mukaan.

    Äänestä

Itsellä sama pahe. Ja hyviä kuvia roppakaupalla. Lähetän nyt ja laitat takaisin?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


nakukuvaani kirjoitti:

Onkos muita joita kiihottaa oman alastonkuvansa katseleminen? Mulla paljon kuvia ja niitä kattelen ja saan kunnon orkut. Sekä veltto- että seisokkikuvat, mielialan mukaan. Hommasin juuri digikameran ja sillä kiva ottaa kuvia. Jos olet pks ja tykkäät samoista leikeistä kirjoita [email protected] ja vaihdellaan ajatuksia. Ja vaikkapa kuviakin?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu