Suomen Rapparieliitissä säröjä

Hjallis Harkimon on Illuminatin suomen jontoa.
Vanhanen hyppii tämän nenille aiheuttaen alastentapaamishuolia kun vanhanen puikotaa Harkimon exiä...

Ei ole vaikea veikata, kun sanoo että pääministeri kausi II ei taida olla kovinkaan pitkä.

Pitäen silmällä että Vanhanen on vain matalan arvon omaava muurari.
Tämän saatanan veljeskunnan säännöt ei moista sulata.
5304
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Echelonin (the all seeing eye) ja poliisivaltion valvonnan. Illminaatin juonet toteutuvat kovaa vauhtia

Äänestä

PIILOPOLITIIKAN TEKIJÄT OLISI SAATAVA AVOIMENPAAN ESITTELYYN, JOTTA KANSA USKOISI KONEISTOONSA....MUUSSA TAPAUKSESSA ON VAARA DEMOKRATIAN EPÄUSKOTTAVUUDEN TAKIA AJAUTUA ANARKIAAN JA TERRORITEKOIHIN?!

Suomimies ei jatkossa enää tapa itseään, vaan etsii syyllisiä pahaan oloonsa politiikasta ..?!

Masennus muuttuu vihaksi?!

Poliitikot, papit, psykologit ja psykiatrit ensimmäisenä tulilinjalla..?!

terveisin Vittuuntunut

Äänestä
  • Stasi-listaa. Rusi ei vissiin ole rappareita? Ei ole tietoa oliko se amerikalaisten antama lista. Saa nähdä, miten käy Alpo Rusin korvausten. Tuleeko "Oikeusmurha" eikä Rusi saa korvauksia, koska listaa ei ole avattu. Ihmeellistä oikeuskäytäntöä.

    Äänestä

  • itseään tappaa näissä kuvioissa: sellainen on kansan asema nyt. Kaikki tehdään , mitä voidaan asioiden korjaamiseksi. Vaikeeta se on, kun virkaporukka suurelta osin ajaa omaa etuaan ja raha päättää. Tyly meininki hallitsee ja kuria huutaa päättävä eliitti,- omaan pussiin.

    Äänestä

  • avata kirjoitti:

    Stasi-listaa. Rusi ei vissiin ole rappareita? Ei ole tietoa oliko se amerikalaisten antama lista. Saa nähdä, miten käy Alpo Rusin korvausten. Tuleeko "Oikeusmurha" eikä Rusi saa korvauksia, koska listaa ei ole avattu. Ihmeellistä oikeuskäytäntöä.

    http://www.google.fi/search?hl=fi&q=rusi lista käräjäoikeus 2007&btnG=Hae&meta=

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Van HellSingin kirjoitti:

Hjallis Harkimon on Illuminatin suomen jontoa.
Vanhanen hyppii tämän nenille aiheuttaen alastentapaamishuolia kun vanhanen puikotaa Harkimon exiä...

Ei ole vaikea veikata, kun sanoo että pääministeri kausi II ei taida olla kovinkaan pitkä.

Pitäen silmällä että Vanhanen on vain matalan arvon omaava muurari.
Tämän saatanan veljeskunnan säännöt ei moista sulata.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu