tyhjentyneen renkaan

Toimivatko hyvin? Pitääkö ilman ja pääseekö ajelemaan?
3567
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Pari kertaa olen paikkapullolla matkaa päässyt jatkamaan. Ilmaa piti lisätä tietenkin heti ensimmäisellä huoltamolla. Homma oli sotkuista kun se liitin vuosi ja se aine ei sitten lähde esim. vaateista millään.

Äänestä

hyvin,kerran paikkasin aineella yhden kesärenkaan jonka sitten ajoinkin ihan loppuun ja peräkärryn renkaan paikkasin sillä aineella ja se on pitänyt ilmansa jo n.5 vuotta

Äänestä

Kokemuksia kahdesta renkaasta, jotka tyhjentyivät pikkuhiljaa - nyt on aina puööo autossa mukana jos sattuisi tienpäällä tarvitsemaan. Paineet pitää muistaa tarkistaa...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


paikkauspullo kirjoitti:

Toimivatko hyvin? Pitääkö ilman ja pääseekö ajelemaan?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu