Miksei MIEHET

suutele

KESKENÄÄN?

9

3096

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • miehet suutele

      keskenään. ainakaan julkisesti

      • naisen mielestä

        Ihan älyttömän kiihottavaa katsella, kun kaksi heteromiestä suutelee keskenään. En tiedä mikä siitä tekee niin kiihottavaa, mutta kaveripiirissäni miehet harrastavat suutelua keskenään ja olen vaan huomannut, että kummasti alkaa alapä kostumaan kun heitä seuraa.

        Jos taas näen homomiesten suutelevan, se ei liikuta mua mitenkään.

        Aika yleisesti voin varmaan todeta, että kyllähän se naisten keskenään suutelu kiihottaa myös miehiä.


    • neitokainen vaan

      on aika todennäköstä että jos kaks miestä nuoleskelee toisiaan julkisesti paikalle osuu joku homofobikko joka tirvasee molempia turpaan ja sen jälkeen on molemmilla huulet niin pipit ettei pussailu onnistu pitkään aikaan... edes ei-julkisesti

    • anaksagoras

      ja siitä otti silloin kerran eräs ihminen jopa valokuvan... kuva on ties missä nyt sitten, mutta olihan se erilainen kokemus...

      • suudelmani

        oli miehen kanssa olin silloin jotain 16v ja se tapahtui kämppikseni kanssa joka oli silloin 25v kumminkin heteroita kumpikin. molemmat oltiin tukevassa humalassa ja yhtäkkiä kämppis hyökkää kimppuuni ja rupeaa nuoleskelemaan tuli sit yhdyttyä leikkiin mukaan. hyi helvetti oli karmiva kokemus eikä tule toistumaan vaikka joku nainen siitä kiksejä ottaiskin!


      • etkö nauttinu yhtään
        suudelmani kirjoitti:

        oli miehen kanssa olin silloin jotain 16v ja se tapahtui kämppikseni kanssa joka oli silloin 25v kumminkin heteroita kumpikin. molemmat oltiin tukevassa humalassa ja yhtäkkiä kämppis hyökkää kimppuuni ja rupeaa nuoleskelemaan tuli sit yhdyttyä leikkiin mukaan. hyi helvetti oli karmiva kokemus eikä tule toistumaan vaikka joku nainen siitä kiksejä ottaiskin!

        jospa se oli sitä niin kuin ENSILEMPI useimmiten: ei tunnu miltään - jäi vain haalee muisto. No kun ikääkin on tullu lisää niin KOETAPPA UUESTAAN. Jos alkais maistua?


    • Nimetön

      ?????? No olisihan se ainakin kiva tapa saada suusammas/hiv/streptococcus mutans/keuhkoklamydia puhumattakaan lintuinfluenssasta ja tavalliset lenssut ja mononukleoosit siihen päälle.
      Aloittajan varmaan kannattaisi mennä ainakin mensan testiin..

      • Mistä oot saanut päähäs

        Se, että em. taudit/tulehdukset tarttuis miesten välisessä suutelussa. Päin vastoin. Miehillä kun on harvemmin flunssia tai muita tulehduksia (ovat vastustuskykyisempii). Sitten toisin kuin naiset, miehet ei pussaile lemmikkieläimiään (kissoja, KOIRIA etc.). Oon nähny monen muijan pussaavan koiraansa suulle. HYI!. Koirat kun maistelee kaikki jätökset (ulosteet, kuolleet raadot etc.). Eikö sillon oo riski saada esim. lavantauti, tuberkuloosi etc.???

        Mulla miehenä on varmasti puhdas suu. Pesen hampaani perusteellisesti väh. 2 kertaa per päivä. Sitte käyn säännöllisesti hammaslääkärillä/suuhygienistillä. On siinä hammaslääkärit ihmetelleet huudahtaen. Empä ole ennen siistimmän näköistä suuta nähnyt. Näin mm. hurjahti kutsuntalääkäri. Oli varmaan monenlaista nähnyt - tosin ei niin siistiä/hoidettua kuin minulla. Tällä kutsuntalääkärillä oli itsellä 14 lasta, vaikka nuorehkon ja siistin näköinen mies olilin. Siis on YHÄ!


    • catja

      Mä oon nähnyt ainakin muutaman miehen suutelevan toisiaan.Nekin oli heteroita.Ei ehkä kaikista kauneinta nähtävää mutta mitäs häviää vedon....:)

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kumpi vetoaa enemmän sinuun

      Kaivatun ulkonäkö vai persoonallisuus? Ulkonäössä kasvot vai vartalo? Mikä luonteessa viehättää eniten? Mikä ulkonäössä?
      Ikävä
      102
      2336
    2. Ei se mene ohi ajan kanssa

      Näin se vaan on.
      Ikävä
      119
      1895
    3. Tunnistebiisi

      Laita joku tunnistebiisi, niin tiedän ett oot täällä ja kaipaat ehkä mua
      Ikävä
      90
      1493
    4. Taidat tykätä linnuista paljon

      Mikä on sun lemppari ☺️😉🥹🦢🐦‍⬛🦉🦜🦚
      Ikävä
      138
      1449
    5. Tavoitteeni onkin ärsyttää

      Sua niin turhaudut ja unohdat koko homman
      Ikävä
      117
      1276
    6. Okei nyt mä ymmärrän

      Olet siis noin rakastunut, se selittää. Onneksesi tunne on molemminpuolinen 😘
      Ikävä
      74
      1268
    7. Olen huolissani

      Että joku päivä ihastut/rakastut siskooni. Ja itseasiassa haluaisin, ettei hän olisi mitenkään sinun tyyppiäsi ja pitäis
      Ikävä
      63
      1131
    8. Ajattelen sinua nyt

      Ajattelen sinua hyvin todennäköisesti myös huomenna. Sitten voi mennä viikko, että ajattelen sinua vain iltaisin ja aamu
      Ikävä
      22
      1130
    9. Miks käyttäydyt noin?

      Välttelet kaikkia kohtaamisia...
      Ikävä
      51
      1097
    10. Ei sun tarvi jännittää enää

      en yritä enää mitään. Tiedän että olin mauton ja sössin kaiken.
      Ikävä
      38
      1042
    Aihe