service valo ja jakopää,jarrut

eli miten saa service valon kuitattua?auto on 740 2,3 ruisku vm 90.ja mikä mahtaa olla jakopään vaihtoväli???sit viel etu jarrut vinkuu ja nylpyttää kun hidastaa onko levyt kierot??mistä säädetään käsijarrua?
1395
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

"volvolandia"

Äänestä

Kommentoi aloitusta


majupi kirjoitti:

eli miten saa service valon kuitattua?auto on 740 2,3 ruisku vm 90.ja mikä mahtaa olla jakopään vaihtoväli???sit viel etu jarrut vinkuu ja nylpyttää kun hidastaa onko levyt kierot??mistä säädetään käsijarrua?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu