Roskapönttö

otti ja lähti kottin kesken kisojen, tais jere soittaa että huomenna kaljalle. Aika masentava tyyppi, myydään ruotsiin.
1100
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Tony Salmelainen olisi ehdottomasti pitänyt valita jo olympialaisiin,mutta Erkka munasi kaiken ja ei valinnut Tonya kisoihin. Suomi olisi voittanut Kultaa siitä olen varma, koska Ruotsi olisi ollut liemessä tämän myrkyn nopean pelaajan kanssa ja joutunut jäähyilemään paljon.Sillon Selänne Koivu olisi iskenyt.
Sama Moskovassa, tuomarilinja on tiukka ja Tony nopeudellaan olisi ollut myrkkyä vastustajille!
ONNEKSI ERKKA LOPETTAA!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


salmelainen kirjoitti:

otti ja lähti kottin kesken kisojen, tais jere soittaa että huomenna kaljalle. Aika masentava tyyppi, myydään ruotsiin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu