Pelen kiekkoleiri järjestetään taas kesäkuussa ja ohjaajat ovat kaikki joskus ässissä pelanneita....paitsi yksi. Ja kattokaas kuka se on. Voisiko olla Ässä ensi kaudella. Luulen niin.
http://www.pelenkiekkoleiri.net/ohjaajat.php
http://www.pelenkiekkoleiri.net/ohjaajat.php
Vastaukset 9
Vanhimmat
mainoitus / markkinointi kielletty palstalla !
Tämä sinulle IDIOOTTI tiedoksi !!
haista pitkä paskA1
itse taidat olla idioottien idiootti.
rauma on todellakin suomen PERSEREIKÄ
aivotoimintoja, kun eivät ymmärrä häiriköintiinne saattavan kyllästyä jopa itse porilaisten.
Miksi et rekisteröidy, ei tarvitsisi ilman syytä haukkua raumalaisia (en ole itsekään), ai niin rekisteröitymisesi estäisi kirjoittajan käyttämistä häiriköintiin
häivy jo raumalainen !
... kun olen porilainen (valitettavasti!).
että olen provoillu muiden joukkueiden osioissa???
joku muu on käyttänyt minun nimimerkkiäni ja sitten mustamaalannut minut.sinulla ei kyllä näyutä olevan paljoakaan muuta kuin tämä foorumi kun esität jotain rauhanturvaajaa .
asiattomat syytökset ovat asiattomia.
et ole rekisteröinyt itsellesi sellaista, ei ainakaan ole täällä näkynyt rekisteröitymistäsi
ko. "zorro" , joten tuo on siis täysin vapaasti käytettävissä.
Ilmeisesti et haluakkaan rekisteröidä sitä, ethän voisi käyttää sitä enää häiriköidessäsi.
...ja tiedoksi sinulle ja muille tolvanoille tällä palstalla : EN OLE RAUMALAINEN... joten lopettakaa turha raumalais syytökset, valitettavasti olen porilainen ja joudun muiden oheiskärsijöiden tapaan
häpeämään häiriköintiänne!
-zorro- (one of ,,,)
Tästähän se selvisi se Saarela-huhukin. Pasi tosiaan on tulossa Poriin tai ainakin Luvialle, nimittäin kiekkoleirille.
hyvä niin.
huijari zorro syyttää vieläkin turhaa.vai onko hänellä lukihäiriö?