Vanhempi nainen

Nuorempi mies

Outoa... Fantasiat on fantasioita, mutta tämä ei vaan jätä rauhaan. Elämänkumppaniksi haluan nuoren/itseni ikäisen kauniin naisen ja olen vakuuttunut, että seksielämä hänen kanssaan tulee olemaan jälleen kerran nautinnollista.

Kuitenkin näinä yksinäisinä iltoina haaveilen pelkästä seksistä itseäni paljon vanhemman mielikuvitusnaisen kanssa. Naisella on muutama kilo ylimääräistä, hän ei ole kaunis. Nainen sanoo suoraan, mitä haluaa - alistaa, muttei satuta - on kasvojeni päällä ja hieroo tussuaan vasten kieltäni kunnes saa räjähtävän orgasmin - ja siitähän ne puuhat sitten vasta alkavatkin.

Nyt olisi teoriassa mahdollisuus toteuttaa tuo, mutta en vaan tiedä onko siinä mitään järkeä - todellisuus kun ei mene useinkaan kuvitelmien mukaan.

5

2667

    Vastaukset 5

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Itse saattaisin tarttua tilanteeseen, toki pitäisi jotenkin tietää kyseinen nainen jne. Pari olisi itselläkin kiikarissa ja kiinnostaisi kokeilla jos mahdollisuus tulisi, tosin ei taida koskaan tapahtua.

      • Kiälimiäs.

        Kyllä säkin pääset vielä toteuttamaan toiveesi,mutta menettääkö fantasia silloin toimivuuden,mulla itsellä 14v.vanhempi mahtavan ihana nainen,olen kyllä saanut opettaa häntä monissa asioissa sexin salaisuuksiin,mutta nyt yhdessä muutama vuosi ja parempaa sexiä en ole muualta saanut,enkä kyllä ole halunnutkaan,hän kyllä täyttää mun tarpeeni täysin,olen mies jo keski-iän kynnuksellä,mutta empä vaihtais naistani johonkin"pissikseen".


      • apulaismies
        Kiälimiäs. kirjoitti:

        Kyllä säkin pääset vielä toteuttamaan toiveesi,mutta menettääkö fantasia silloin toimivuuden,mulla itsellä 14v.vanhempi mahtavan ihana nainen,olen kyllä saanut opettaa häntä monissa asioissa sexin salaisuuksiin,mutta nyt yhdessä muutama vuosi ja parempaa sexiä en ole muualta saanut,enkä kyllä ole halunnutkaan,hän kyllä täyttää mun tarpeeni täysin,olen mies jo keski-iän kynnuksellä,mutta empä vaihtais naistani johonkin"pissikseen".

        sinulle: http://www.happysexnet.com/samples/oldmaria04/index.htm l ja lisää: http://www.momshere.com/ edelleen erinomaisia kuvia: http://www.fetishdaddy.com/granny2/hunindex.html . http://www.sexoasis.com/search.cgi?accountid=344&query=Granny Grandma Grannies&pics=1 .
        http://www.smutfun.com/ http://www.fetishdaddy.com/granny2/hunindex.html
        tässä pitäis olla alkupaloiksi? noita kun katsoo luulis hiukan helppaavan himoa.


    • Seksissä

      Olen siis nainen ja kyllä on pakko sanoa, etten omanikäistä miestä seksikumppaniksi halua enää...kun olen nuoremman miehen makuun päässyt. Ei sitoumuksia, pelkkää huikee seksiä.Suosittelen!

    • on itseäni

      nuorempi vaimo, kauniskin, pari lasta, hyvä rakkauselämä kotona, silti minulla on ollut useita vanhempia rakastajattaria, nautin suunnattomasti, jos voin tyydyttää seksinnälkäisen vanhemman naisen.On vain oltava tarkkana,ettei käry käy, vaimoni ei takuulla hyväksyisi syrjähyppyjäni.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä Yllätti

      Kaivatussasi?
      Ikävä
      197
      1829
    2. Ei enää ulkoteltta ruokaa.

      Se oli sitten viimmeinen kerta kun tuonne teltalle menen.Laatu heikkenee joka vuosi ja annokset pienenee.Ei enää kiitos,
      Kuhmo
      42
      981
    3. Se katse...

      Täynnä rakkautta. Kunpa olisin tajunnut.
      Ikävä
      81
      926
    4. En ole hetkeen sinulle kirjoittanut nainen

      Vieläkin ajattelen sinua, jos voit uskoa. Tunteet minussa huutavat toivoa ja rakkautta, kun kylmä loogisuus taas pistää
      Ikävä
      56
      821
    5. 63
      704
    6. Jos sussa toisessa on yhtään miestä

      Ja kadut tekemisiäsi niin menet poliisin puheille, paljastat kaiken oman osuutesi ja kerrot mitä kaikkea se toinen on te
      Ikävä
      85
      685
    7. Mitä eroavaisuuksia sinulla on

      kaivattusi kanssa? Esim. luonteessa. Haittaavatko erot vai ovatko vain rikkaus?
      Ikävä
      70
      639
    8. Olet niin tärkeä

      Et edes tiedä sitä, tai ehkä tunnet sen… Sinussa on jotakin pysyvää, tuttua, turvallista, kodikasta.
      Ikävä
      19
      581
    9. Onnettomuus

      Olivatko paikkakuntalaisia, jotka menehtyivät?
      Virrat
      22
      575
    10. Mä olen tosi

      Ylpeä sinusta 🫂 Ajatuksissani pyydän sulle paljon suojelusta ja varjelusta. Sinua rakastettaan ja susta välitetään. Mui
      Ikävä
      38
      566
    Aihe