voi voi.

OinasN-

Nyt repee perse kuulkaas.

Tämä palsta on nykyisin yhtä samaa toistoa!
'Ovatko oinaat vittumaisia?- : no totta kai.
'Ovatko oinaat pahansisuisia?' : no totta kai.
'Onko oinailla vaikea luonne?' : no totta kai.

Siis mikä teitä vaivaa? Tiedätte aivan hyvin,että lähes jokainen oinas on välillä vaikea ja sanoo ajattelematta asioita,jotka loukkaavat muita.
Ja kyllä,tiedämme senkin,että oinas-miehet ovat omituisia ollessaan joskus välinpitämättömiä renttuja,sitten taas jonain päivänä kuin takiaisia.
Nämä samat keskustelut on luotu uudelleen ja haudattu vaikka kuinka monta kertaa!

Kai itsekin tiedätte,että suurinosa saman horoskoopin omaavista ihmisistä on samanlaisia,edes jollakin asteella.

Itse luulen,että suuri osa täältä asioita lukevista ihmisistä on älykkäitä,mutta välinpitämättömiä. Tiedän myös sen,että meistä oinaista on hauska jauhaa omasta persoonallisuudestamme sun muusta kaikkeen meihin liittyvästä, mutta totuus on,että tuskin kukaan muu haluaa kuulla loputtomiin vain sinusta!

Olen kyllästynyt samaan jankutukseen 'ollaanpas me oinaat vaikeita huhuhu :)))))) voi voi kyllä meissä on pitämistä ;((( hihihi..''

Kyllä te pystytte parempaan! Kiitän puheenvuorosta ja toivon,että osaatte arvostaa viestiä sellaisenaan. Viestit jotka sisältävät tekstiä tyyliin ' no miks sitte käyt tällä palstalla ?? ' jätän kokonaan huomioitta.

Toivoisin uusia hyviä topicin ideoita! Esim. mitä muiden horoskooppien vaikutuksia näät itsessäsi?

Kiitos. Hyvää kevättä ja kesän alkua!

1

580

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • oinas m

      sanoit vähän mutta asiaa! me oinaat ollaan varmaaan ne ainuat suora sanaiset. joskus meistä pidetään ja joskus vihataan mut me ollaan pirun hyviä kuiteskin!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ruotsalaisuuden Päivän virallinen liputuspäivä poistettava VÄLITTÖMÄSTI!

      Suomen valtion ja suomalaisuuden kannalta ei ole minkäänlaisia perusteita liputtaa virallisesti ruotsalaisuuden päivää,
      Maailman menoa
      105
      5721
    2. Mikaela Nylander: Jos pakkoruotsi poistetaan, niin ruotsin kielen asema romahtaa

      (Nylander on vanha RKP:nen) Mutta niin heikossa vedossa muumiruotsi siis on Suomessa, että vain tekohengityksellä se pys
      Maailman menoa
      65
      2562
    3. Nainen aion pilata elämäsi täysin, opetus sulle, että pelasit väärän ihmisen sydämellä.

      Empatiani sua kohtaan katosi siinä kohtaan, kun teit tietoisen valinnan leikkiä mun sydämellä. Luulet olevas joku älykäs
      Ikävä
      240
      1572
    4. Kaivattusi nimi vol.3

      Kaipaajankin nimi olisi kiva. 🥰
      Ikävä
      94
      1360
    5. Alkanut tuntua siltä

      Että taisi olla kusetusta koko homma alusta saakka.
      Ikävä
      124
      1087
    6. 6 vkoa kulunut ilman sua

      …ihme että olen vielä hengissä. 😔 Kyynelillä pessyt lattioita. Rakastan ja odotan sua ikuisesti❤️Projekti jäi kesken jo
      Ikävä
      8
      881
    7. Nii, mites ne

      Hampaat??
      Ikävä
      66
      857
    8. Viestisi kaipaamallesi ihmiselle

      Mitä ajattelet tilanteestanne tänään?
      Ikävä
      64
      853
    9. Joululahja/Jouluntoivotus

      Millainen kaivatulle
      Ikävä
      72
      775
    10. Salailu jatkuu, poliisi tutkii

      Nykyään Pienimäki toimii Ylitornion kaupunginjohtajana. HS tavoitti hänet puhelimitse. Pienimäki korosti, ettei ole enää
      Ähtäri
      17
      741
    Aihe