äänitteitä (CD & DVD), sillä tyylillä että niitä löytyisi suoraan hyllystä, eikä tarvitsisi aina tilailla ja odotella 2-4 vko?
Mistä porissa
voisi ostaa
4837
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Moe's Music, Green River, molemmat Yrjönkadulla. Metallimiehenä suosin Moe'sia, tosin ei oo tullu käytyä pitkään aikaan kun netistä tilaamalla tippuvat seuraavana arkipäivänä kivasti postiluukusta.
Vältä Sokosta, se on ihan perseestä ja helvetin kallis. Anttilan ale- osastoa kannattaa käydä tsekkaamassa.
tilata niistäkin, eli mistä saa suoraan hyllystä.
Vai täytyykö lähtee Tre-Tku-Hki akselilta kyselemään?
No taitaa olla näitä pikkukaupunkien
sivuhaittoja?
dc , pirate bay, limefire. noist saa heti ja ennenkuin on edes suomes missää levykaupois myynnissäkää ja leffat myös enne elokuvateatterii
RE: Moe's Music, Green River, molemmat Yrjönkadulla. Metallimiehenä suosin Moe'sia, tosin ei oo tullu käytyä pitkään aikaan kun netistä tilaamalla tippuvat seuraavana arkipäivänä kivasti postiluukusta.
Tosiaan, et ole tainnut hetkeen käydä. Moe's Music taisi muuttaa Yrjönkadulta pois ~10 -vuotta sitten.