own of pure klaanin jäsenet

niin voisitteko kerto mistä wordista tänään lähetään pk:lle vai ollaanko me lähössä? addasin kaikki jäsenet mutta kukaan ei ollu paikalla runessa joten kysyn nyt täällä
2190
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

en kerkee:P
perjantaisin kerkeisin ja sillei...
en oo addanut kaikkiii vielä:P
ja muutenkin ei oo ruokaa pklle

Äänestä
  • niin kerro että mikä word jos tiiät

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kertokaa apua tarvitsevalle kirjoitti:

niin voisitteko kerto mistä wordista tänään lähetään pk:lle vai ollaanko me lähössä? addasin kaikki jäsenet mutta kukaan ei ollu paikalla runessa joten kysyn nyt täällä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu