Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Suomi-Venäjä 1-6 lopputulos

Kohta alkaa Venäjän maali "teurastus"...Suomella ei mitää jakoa kun Venäjä jyrää.....
4234
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

senjälkeen onkin tili aika , kun slooperit on jyrännyt suomen .

Äänestä

voi vittu sä oot idiootti, luuletko tosiaan että sen tason maalivahti ku Fredrik Norrena päästäis 6maalia..? Ja toiseks, Suomi voitta tän tasaisen matsin päätteeks :P

Äänestä
  • ne tekee Frederikistä ou jea!

    Äänestä

vetoo venäjälle 8-1 ja 8-2.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ennustus kirjoitti:

Kohta alkaa Venäjän maali "teurastus"...Suomella ei mitää jakoa kun Venäjä jyrää.....

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu