Sormetatteko naiset miestänne peppuun? Tuntuu aivan mahtavalta, kun nainen hieroo eturauhasta.
sormettatteko
eturauhanen
124921
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
...aivan varmasti ja mielelläni, jos mies vain sitä haluaa ja pyytää. Jos kerran on tarkoitus ja halu tuottaa toiselle nautintoa, niin miksei sitten tekisi sitä kunnolla? Eikä se tarkoita että miehellä on poikkeavia taipumuksia. Eturauhanen nyt vain sattuu olemaan yksi miehen monista erogeenisistä alueista muiden joukossa. Ei sillä ole mitään väliä missä se sijaitsee. :-)
Totta kai sormetan miestä peppuun. Käytän myös dildoa ja muita kivoja esineitä. Mies oli aluksi peppuleikkejä vastaan, mutta kyllä hän pikku hiljaa suostui. Aloin ensin hyväillä hänen pakaroitaan samalla kun otin suihin. Puristelin palleja ja siitä silittelin vaivihkaa kohti peppureikää. Hivelin reikää. Aluksi hän jännitti kovasti eikä sormen sisääntyöntäminen varmasti olisi tuntunut hyvälle. Meni varmaan vuosi, että mies alkoi rentoutua ja sain oikeasti pantua häntä perseeseen.
mikäli siihen vain joku suostuisi.. :/
ja mua saisit tökkii pyllynreikää .. odottelen pylly pystyssä jo seksikkäästi mulla on ihana peppukin =)
Näin miehen näkökulmasta... Suostuisin siihen, että nainen työntää sormensa tai dildonsa muhun. Jos vaan joku suostuisi joskus sen tekemään. Mut haluan sit myös naisen peppua. Mut vaikka peppuseksi onkin kivaa ja nautin siitä. Niin kyllä ykkönen=ykkönen...
Näin miehenä voin sanoa, että tuntuu upealta kun vaimoni sormettaa ja hyväilee eturauhastani.
Hienoa että tämäkin puoli peppuseksistä pääsee huomion kohteeksi.
On kokeiltu ja olen samaa mieltä. Hieman vaan saa olla varovainen tuossa, sillä liian rajusta käsittelystä kipeytynyt eturauhanen voi kiusata pitkään. Kynnet tai ainakin yhden sormen kynsi on syytä pitää lyhyenä.
Meillä on myös kokeiltu Aneroksen kanssa. Ensin nuolen vaimolle orgasmin niin, että minulla on samaan aikaan aneros paikallaan. Sitten jatkamme joko yhdynnällä tai suuseksillä toisin päin. Eturauhasen hieronta suihinoton aikana tekee orgasmista mmm...mieleenpainuvan ;=)
Vaimo nuolee eturauhasta ja käsin tyydyttää muuten, se on aika rentouttava kokemus, suosittelen jokaiselle naiselle miehensä hyväilyyn
"Vaimo nuolee eturauhasta ja käsin tyydyttää muuten"
Saa olla aika pitkä ja voimakas kieli tuohon toimintaan. Eturauhaseen kun pääsee käsiksi vain suolen kautta.
Meillä vaimo on joskus nuollut peppureikääni ja samalla kädellä hyväillyt kulliani niin että itse olen ollut muuten aivan rentona. Aaaahhh... Vaatii kyllä sen, että itse tietää omien paikkojen olevan aivan puhtaat. En sellaisiin leikkeihin ryhdy että en seksin jälkeen tai aikana haluaisi koska tahansa suudella häntä.
välillä Anerosta, mutta en oikein tykkää siitä, koska se saa hänet sätkähtelemään oudosti. Hän väittää, että se kuuluu asiaan, mutta mahtaako se olla ihan terveellistä?
Olen minäkin nuollut pimppiä aneros pepussa. Se oli mieleenpainuva kokemus ilman orgasmiakin:-). Laukeaminen aneroksen kanssa on jäänyt siveysvälineen (cb-3000) vuoksi toistaiseksi kokematta. Luulen, että selibaatti voimistaa tuntemuksia. Cb:stä huolimatta g-pisteorgasmini eivät ole kuivia. Peniksestä valuu käytön yhteydessä ja usein vielä seuraavana aamunakin tahmeaa spermaa. Oletko huomannut saman ilmiön?
http://www.fullam.com/images/clean/526101.jpg