Vesimies N ja Leijona N ystävyys?

millasta

Olen itse Vesimies N. Hyvä ystäväni, johon olen hiljattain tutustunut, on Leijona N. Millainen on näiden kahden vastakkaisen merkin ystävyys? En tunne kamalasti Leijonia, hän on oikeastaan ensimmäinen tuntemani.. Entäpä millainen on ystävyyssuhden Vesimies N ja Jousimies N?

4

894

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Vesimies N

      Itse olen joutunut pettymään jokaiseen nasipuoleiseen leijonaa. Aluksi he saavat vesimiehen "vieteltyä", saavuttavat luottamuksen,mutta kaiken taustalla on omien etujen ajaminen. Vesimies on usein liian humaani ja ehkä hivenen liian kiltti. Leijona on häikäilemätön johtaja joka helposti tuhoaa herkän ja sensuellin vesimiehen joka luontaisella olemuksellaan vetääpuoleensa ihmisiä.

      Olen joutunut huomaamaan tänän kaavan monien leijonanaisten kanssa, joten en usko että kyse on pelkistä henkilökemioista. pidä varasi ja luota vaistoosi.

      • vesinainen

        leijona-nainen maailman paras ystävä ja rehellisin ja luotettavin jonka tunnen!
        aina myös auttamassa kun tarvitaan.
        monien vuosien kokemuksella voin suositella.
        ei kumartele kuvia, ei juonittele selän takana,
        on todella reilu; vaan odottaa sitä samaa toiselta! loistava ystävä1


    • tititii....

      petyin kaveriini joka oli leijona..ensin esitti hyvääkin kaveria mutta sitten rupesi puhumaan paskaa minusta selkäni takana..

    • Nimetön

      Minä Leijona Nainen ja ystäväni Vesimies Nainen,
      Olemme tosiaan tunnettu yli 20 vuotta ja ollaa edelleen hyviä ystäviä.Tokihan vesimiesystäväni katoaa aina välillä maailman kartalta,muutta palaa taas ja sitten taas jatketaan siitä mihin jäimme...nuorena olimme kuin paita ja peppu...ja toinen täydensi toista...et minulla on vain hyvää sanomista tästä ystävyydestä!! :)

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Purran tuhoja tuskin saadaan koskaan korjatuksikaan

      Purra on aiheuttanut Suomen taloudelle karmaisevat tuhot. Sen lisäksi Purra on ajanut myös suuren osan Suomen kansasta k
      Maailman menoa
      130
      7759
    2. Miksi persuilla ei ole firmoja?

      Kuten vasemmisstolaisilla, esim. Sannalla MA\PI. Eikö ole aika erikoista?
      Maailman menoa
      98
      7276
    3. Persut hommasivat Suomeen 35 000 pientä lasta v. 2015

      Onko Riikka Purra nyt tavoittelemassa tätä samaa historiallista persujen utopiaa? Purram kaksinaamaisessa pelissä vaadit
      Maailman menoa
      31
      7182
    4. Aamun Riikka: työttömyydessä lähestytään viime laman synkintä vaihetta

      Nopeasti mentiiin upean Marinin hallituksen ennätystyöllisyydestä toiseen ääripäähän, kohti Suomen historian kurjimpia t
      Maailman menoa
      20
      6622
    5. Marinin tuhojen korjaaminen kestää kahdeksan vuotta

      Nyt on vasta neljännes mennyt ja ensimmäiset korjausliikkeet saatu liikkeelle. Innokkaimmat olivat odottaneet että jo t
      Maailman menoa
      73
      6341
    6. Purran vuoro kiihoittua Lepomäen sääristä

      "Ulkoministeri Elina sanoo, ettei muuta pukeutumistaan sen mukaan, kenet tapaa, ja että hän ei suostuisi peittämään kasv
      Maailman menoa
      22
      5726
    7. Miksette persut irtisanoudu Kirkin lausunnoista?

      Kirkhän muun muassa vaati raiskattuja naisia pidättäytymään abortista ja vaimoja alistumaan aviomiestensä tahtoon. Mik
      Maailman menoa
      112
      5702
    8. Persujen kaksoisstandardit: Räsäsen uhkailu paha, Virran uhkailu hyvä

      Tässä taas nähdään kuinka kaksinaamaista porukkaa persut ovat. Mitäs persut tähän?
      Maailman menoa
      46
      5468
    9. Demarikultin uhri kertoo

      Demarikultin uhri kertoo: “En saanut mennä edes suihkuun ilman lupaa” – Seksuaalisen hyväksikäytön uhri kertoo vuosistaa
      Maailman menoa
      83
      5358
    10. Miksi vasemmistolaiset eivät omista yhtään firmaa?

      Vasemmistolaiset eivät omista yhtään firmaa joka työllistäisi ihmisiä. Miksi? No siksi, että jos vasemmistolainen perus
      Maailman menoa
      47
      5200
    Aihe