J**** viet jalat alta!!!!!!!!!!!!!!!!!!

huh huh sinut taas kohtasin.... luulin jo et se olisi ollut ohi mutta ... jotenkin tykkään sinusta vaan
61599
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Mihkä suuntaan menis, ennen kuis turhia toiveita tässä päästellään valloilleen.. (:

Äänestä

miehelle suunnattu...??

Äänestä

Sinua hakeutumaan mun seuraan ja ottamaan yhteyksiä?? Jos et tee mitään niin tuskin meistä mitään tulee. Mutta jos toimit.. saatat löytää itsesi mun kainalosta ;)

Äänestä
  • oletko se sinä? mist tiedän sen?

    Äänestä

  • valkovuokko kirjoitti:

    oletko se sinä? mist tiedän sen?

    oletko se sinä? mist tiedän sen?

    Äänestä

  • valkovuoto? kirjoitti:

    oletko se sinä? mist tiedän sen?

    tietäh (aik ärsythävää kiel käytöh, pishis?)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


valkovuokko kirjoitti:

huh huh sinut taas kohtasin.... luulin jo et se olisi ollut ohi mutta ... jotenkin tykkään sinusta vaan

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu