Kokoomuksen kannattajatkin..

Uskaltavat tunnustaa väriään,osoittaa viimeinen puolueiden kannatusmittaus,alammeko jo viimeinkin elää itsenäisenä valtiona,nöyristelemättä itään ??.
1176
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Kyllä se vaan niin on, että itään on kummerreltava paljonkin. Siellä liikkuu paljon "vapaata" rahaa ja sehän kelpaisi? Lännestä ei apua tule. Siihen Suomi on aivan liian kaukana. Ei ne Eurojaan Suomeen tuo. Venäjä antaa meille sentään toistaiseksi mahdollisuuksia kunnes joku älyvapaa päättää, että liitymme NATOon... Silloin kaatuu loputkin...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Hymy hyytyy kirjoitti:

Uskaltavat tunnustaa väriään,osoittaa viimeinen puolueiden kannatusmittaus,alammeko jo viimeinkin elää itsenäisenä valtiona,nöyristelemättä itään ??.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu