Etsi nouseva merkkisi helposti

Kauris-kauris

6

3921

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • merkkia

      oikeaa merkkiä...esim minulle antoi nousevaksi vesimiehen vaikka olen kauris nousevalta merkiltäni...

      • virheelline...

        antoi kaksoset kun rapu


    • kilkkuri

      tuohon sivustoon.Nimittäin ainakin minulle astro.com ja astro.fi näyttävät kaksosen nousevaksi ja antamasi saitti väittää kaloja.Luulenpa,että ei taida olla astrologin tekemät saitit sen vertaa epäilyttävää..

      • Nikki*

        Väärin näyttää mullekin. Kaksonen on nouseva ja Härkää tarjoaa. www.astro.fi sieltä löytyy hyvin nousevat ja muut ja OIKEIN.


      • Vilja
        Nikki* kirjoitti:

        Väärin näyttää mullekin. Kaksonen on nouseva ja Härkää tarjoaa. www.astro.fi sieltä löytyy hyvin nousevat ja muut ja OIKEIN.

        kaksosta tarjottiin minullekkin ja rapu minulla nousee , sinne vaan astro fi:n sivuille ja löytyy oikea nousumerkki . Terv-Vilja
        Hauskat sivut ulkoasultaan


    • nouseva skorppari

      kun linkin koneen mukaan olisin vaaka...

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Marja sulkee liikkeen

      Nyt lähtee kylän ainoa kello ja kultaliike ja kenkäkauppa
      Oulainen
      20
      4814
    2. Taas syytöntä illlllkkaa rangaistiin

      Niin se vain paha saa palkkansa ja rääsyämiselle ja räkimiselle laskettiin hinta. Ottaisi nyt tuo onneton lusikan kauni
      Haapavesi
      86
      1742
    3. Asunnottomuus lisääntyy

      Petteri Orpon hallituksen leikkaukset ihmisoikeusjärjestö Amnestyn syynissä. Jokaisella on oikeus omaan kotiin. Jopa työ
      Maailman menoa
      288
      1592
    4. Kadun transhoitoja - Suomalainen dokkari kertoo yhden ihmisen tarinan: "Miks oon ikinä..."

      Mielenkiintoinen dokkari tv:ssä. Sametti poistatti rintansa, kohtunsa ja munasarjansa ja eli vuosia miehenä. Pitkään pä
      Maailman menoa
      74
      1554
    5. Vähemmän metsien hakkuita, enemmän sähköautoja

      Siinä ilmastopaneelin neuvot tiivistettynä kuinka Suomi saavuttaa ilmastotavoitteensa. https://yle.fi/a/74-20155596 "S
      Maailman menoa
      256
      1428
    6. Olen rakastunut sinuun mies edelleen

      Meidän yhteys on jossain ihan muualla kuin netissä, muistetaan se. Kaunista päivää sinulle 😍
      Ikävä
      135
      1177
    7. Sun ajatttelu tuo vaan julmuutta mut kukaan muu nainen ei voi korvaa sua

      Mut sun ajattelu saa mut itsetuhoseks ja uhmaan lakiakin😭😭💀 Se väärinymmärryksen määrä on käsittämätöntä. Helpottais
      Ikävä
      12
      1170
    8. Sulle on tullut

      Viesti mesessä, tietääkseni. Olis ihan kiva saada vastauskin sulta, kaunis nainen😊 Mieheltä
      Ikävä
      104
      1109
    9. Minä pyydän,

      jos yhtään minua haluat, näytä se jotenkin. Kosketa tai sano jotain joka rikkoo rajoja. Ota vaikka olematon roska hiuksi
      Ikävä
      66
      1058
    10. Oletko loukannut

      Oletko loukannut tarkoituksella kaivattuasi?
      Ikävä
      93
      1054
    Aihe