Laitatko yön Nhl:nään Detroitin voiton?
Vai pelaatko ollenkaan?
Vai pelaatko ollenkaan?
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 22
Vanhimmat
Tepi laittoi tuossa oikein hyvän vedon 21-kertoimella viime yönä et sillei hei! Nyt näyttää oikein hyvälle, vaikka Tottenham vielä puuttuukin. Panosta on hiukan mukavammin, joskaan ei kolminumeroista:
Pankki Päivämäärä Ottelut Tulokset Veto Kertoimet Status
07.05.2007 21:00 Charlton - Tottenham (1x2) 2 2.30 Keskeneräinen
07.05.2007 18:15 Kanada - USA (1x2) 1 2.10 Keskeneräinen
07.05.2007 14:15 Italia - Tanska (1x2) 2 - 5 2 2.00 Voitto
07.05.2007 10:15 Itävalta - Ukraina (1x2) 8 - 4 1 2.15 Voitto
Näyttää oikein hyvälle hei!
Detroit on hiukan paha kohde, koska Detroitin kakkospakki Mathieu Schneider on loppukauden sivussa. Toisaalta Chelios yllätti Tepi aivan täysin loistavalla pelillään edellisessä ottelussa. Äijä on 45-vuotias, ei helvetti! Todella hankala peli, mutta jos lähelle kolmea saa ja Tottenham (ja Canada) voittaa, niin kai Detroitia voi kokeilla. Ainakin momentum siirtyi autokaupunkilaisille edellisen ottelun kahdessa vikassa erässä et sillei hei! Jos Detroit haluaa siis voittaa, niin hyökkääjien on autettava Lidasta & kumppaneita.
3-0 jo kanukeille, joten nyt jännäämään Tottenhamia et sillei hei! Charlton tosin tarvitsee pisteitä välttämättä, mutta riittääkö siltikään uskoa. Tottenham taas on tietysti laadukkaampi joukkue ja tarvitsee pisteitä pelatakseen ensi kaudella UEFA-cupia et sillei hei! Huikea peli tulossa.
Jättipotti here Tepi comes hey!
Kanadan luistin potkii eilisestä pelistä huolimatta.
ite tein kvartetin lauantaina 18 kertoiminen, charlton enää puuttuu....
Viime kohtaamisten perusteella voisi olettaa
Tottenhamin maalijuhlaa, no can do:)
Robinhollakin on putki päällä (siis voittoputki ei mikään muu...). Kohta varmaan palaillaan siihen normaaliin eli kaikki rupeaa menemään väärin :)
Vielä ajattelin laittaa loistavaa vierasjoukkuetta eli Golden Statea isolla kertoimella, mielipide? Ja mietin vielä uskaltaisiko Chicagoa pelata, mutta jotenkin tuntuu että se on aika kaukaa haettu.
Voittoa himmentää se kun sain tietää, että on hieman sama tilanne kun sinulla silloin joskus...olikos se ukkisi tai joku joka menehtyi...
Eräs 98-vuotias soulmate, ei verisukulainen, mutta läheinen et sillei hei! Hyvä poistuminen se oli, ei niin vanhaksi kenenkään tarvitse elää.
Eihän tällaisia asioita voi vertauttaa vedonlyönnissä voittamisen kanssa. Kummallakaan ei ole mitään tekemistä toistensa kanssa.
Toivottavasti mukavat muistot lohduttavat. Ne elävät ikuisesti.
Golden State on outo jengi - harvoin tietää, mitä saa hei! Kotonaan ollut hyvinkin suvereeni, mutta vierasvire on pieni arvoitus. Utah saattaa olla väsynyt raskaasta Houston-sarjasta, joten ei ole kyllä huonokaan haku et sillei hei!
Tottenham voisi pitää asemansa, tulisi oikein suuri potti et sillei hei!
Hyvä veto mutta tossa on vain ehkä oikea copy paste..
Laitas kuvaa niin voidaan kaikki taas uskoa sua että sillee hei.
Fotolla tekee? Siinä on oltava panos ja mahdollinen voitto myös! Noi sotketut panokset ja voitot kielivät ainoastaan pimittämisestä, muuta syytä ei ole eikä voi olla.
Laitetaan nyt kuva pyynnöstä, mutta mitään jättipottiketjuja ei kyllä jaksa perustaa hei! Jättipottiketjuja luvassa vain viikonloppuisin voitin sattuessa et sillei hei.
Puuttuu vielä Tottenham, mutta tällä ehkä isot lunastukset et sillei hei!
http://img02.picoodle.com/img/img02/8/5/7/f_stortbotm_a981a74.jpg
ps. tuolle vikisijälle tiedoksi se, että Sinun tai naapurisi identifoivista tiedoista ei kukaan bookkeri ole kiinnostunut, mutta Tepin on et sillei hei! tämä ei ole mitään luuloa, vaan tieto hei! lisäksi tuosta kuvasta näkee EUR-kohdan paikasta, että ei ole pienellä vedetty et sillei hei!
Eikös tossa pitänyt olla Detroitkin?
Meikäläisellä voitto kiinni tottenhamin ja detroitin ottelusta. Yli 22.44kertoiminen 100e panos!
Detroitista varmistin vielä tasapelin, sekin tottenhamin kautta.
Teppo taitaa laittaa detroitille jos ja kun tottenham sinetöi voiton:)
Itelles vaan noita bookkerien kiinnostuksia. Kukaan pelimies ei usko noita sun satujas. Pelaa millä pelaat, mutta uskottavuutes on nappikaupan tasolla.
mitään vastaan väittämisiä, kun nämä ottelut, siis veto olisi ollut nähtävillä vaikkapa klo 10.00. Panoksen koolla ei ole mitään merkitystä.
Ketjussa:
http://keskustelu.suomi24.fi/show.fcgi?category=2000000000000026&conference=4500000000000783&posting=22000000026067680
Nyt vaan en töiden ohella ehtinyt laittaa aikaisemmin, mutta ei ole ensimmäinen eikä viimeinen eikä suurin voitto lähellekkään, jos osuu:)
Kyllä sä Teppo olet yliluonnollisen mahtava vetopelaaja. Äijä tuntuu voittavan melkein joka päivä ja joskus vielä useasti. En voi muuta, kuin arvostaa ja toivoa, että jaksat tänne kirjoitella hienoja kohteita.
MINÄKIN PYSTYISIN LAITTAMAAN KOHTEITA TÄNNE KUN NE ON PELATTTU JA TEPPO OLI MUUTEN MERKONOMI
Kirjoittelija. RUAHHAHAHAHAHAAAAAAAAAAa
Nyt menee kaikki putkeen, jos San Jose ei voita!
Tasapelikin käy, mutta kaikkihan me toivomme
punasiipien voittavan!
Juuh, kyllä nyt tuli niin maukas potti että et sillei hei!