USA on saatanasta tyystin

5214
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

miksi se on sitä eli muitä tuossa sanottiin.

Äänestä

... mutta entäs saatana/Saatana?

Ja jos on, Sinun pitää kirjoittaa se isolla kirjaimella: "Saatana"

Saatana!

Äänestä

Ei mitään omaa mielipidettä.

Äänestä

punikkipeelon annetaan linkittää samaa paskaa tänne.

Vaikka samapa tuo, muutama kymmenen lukijaa per topic...

Äänestä

Well, well..., Minun mielipiteeni on sellainen, että Yhdysvallat ei ole suuri saatana, vaan tärkeä kauppakumppani Suomelle.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tässä merkki kirjoitti:

http://www.globalresearch.ca/index.php?context=viewArticle&code=PAR20070506&articleId=5577

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu