Sieg Heil! Mitäs tänne kuuluu, maanmatoset, pikku tyttökaraten pellet. Ootteko ottanut iskua Bodareilta? Eihän se mikään uusi asia ole. Katoin noita teidän kisoja telkkarista sillon kun ne tuli männätalvena, aikamoista kissa-hiiri leikkiä oli ettei mitään tolkkua ottanut tämä legendaarinen Bodari. Huhuh. Paljon tommosilla siimoilla nousee edes rautaa? Tanko just ja just? Tämmöstä juttua olen kuullut Kiukkusikojen keskuudesta. Paljon mahdollista, paljon mahdollista.
Muistan kun lätkämatsissa tuli taas jotain karatekoja sinne uhoamaan että "Mitä v'ttua olet hakannut meidän sensein? Täh?!". Olin sillein "lol wtf? Haluatteko tekin selkäänne?". Niitä oli joku 20 ja yhdestä suusta örähti "Anna tulla kukkakeppi!". Noh, lopputuloksen lienette tietävänne? Ai ette, asia selvä. Sen ekan löin vasurilla rappuset alas, 3 seuraavaa murskasin pelkällä katseellani. Sit seuraavat 6 uhkarohkeaa hyökkäsi takaapäin (kyllä, erittäin raukkamaista mutta totta). Noh, minä en paljoa korvaani lotkauttanut, jännitin jokaisen lihakseni niin ne kimposivat irti minusta. Sitten kymmesen viimeisen kallot murskasin samalla iskulla jonka Tony Halme oli minulle opettanut juuri toissa viikolla. Oli muuten aika ihmeissään ne viereiset äijät siinä kuinka olin tuhonnut 20 karatekaa tuosta noin vain, yksin, ilman apuvoimia.
Noh, en halua olla hirveän vaatimaton, mutta eihän tuossa tullut edes hiki, niin helppoja vastuksia oli.
Noniin, se on moro taas. Hahah.
Kilpakaratetytöt.
9
2131
Vastaukset
- jipajitsu
...sä heräsit ja huomasit olevas edelleen se sama koulukiusattu kynäniska joka oot aina ollut.
Ton saman tarinan oot muuten heittänyt jo kerran aikaisemminkin, ei sitä silloinkaan kukaan onneksi uskonut.
Mee vaan nosteleen niitä puntteja niin saatat saada siihen hiirikäteeskin vähän ruista, äläkä vaan koskaan käy kenenkään oikean budokan kimppuun, koska siinä sulle käy huonosti ja tulee paha mieli. - Japaa
vaan ovi auki ja kissa pihalle.
Taitaa olla että iskin viime kerralla liian kevyesti. En saanut niitä kaikkia tarpeettomia aivokappaleita poistettua korvien kauttta vaikka nyrkkiäkin piti käyttää.
Tule taas vanhaan paikkaan hakattavaksi niin annetaan niille plastiikkakirurgeille taas työsarkaa. Ne niin tykkäävät saada rutiinia naamasiirroissa.- orora
Olis ihan jännä tietää, minkälainen aivonyrjäymä tuonkin viestin takana on :D
- Ei saatana....
Jumankauta millaisia ihmisiä täällä liikkuukin? Vittu luuletko olevas ihan hiton kova jätkä? Siitä puhe mistä puute
- Bodarius, veljeys, tasa-arvo
Hahhah. Ilmiselvää itkua. Tyypillistä vonkua juuri Lukkiurpolta, mieheltä, jonka hauiksen ympärysmitta on alle 3 senttiä. Let's go beibi.
Ja sit tää ororohorororo. Mikäs sua itkettää, siimarepe? Taitaa itselläsi olla aivoissa jotain häikkää kun käyt ylivoimaa vastaan rimpuilemaan. Käyt jo kauan sitten hävittyä taistelua, vääräuskoinen koira.
Pese kätesi tämmöisestä kilpakaratepelleilystä, liity uskollisten tovereiden joukkoon, liity Bodauskerhoon!
- Mayonaka
"Katoin kisoja". Aika perinteistä, että joku aivoton kääpä tulee egoomaan tänne nähtyään kisaajien vetävän hippaa ja alkaa ylistämään bodauksen mahtia yli kaiken muun.
- LAATUSONTA.
HUAHHAH MAYONAAKKI MEE SYÖMÄÄ MAKKARAAS KAKKA HOUSUS VETÄNY TONKI VIESTIN TONNE IHAN KU EI PÖNTTÖÖ OIS KEKSITTY VOI JUMANKAUTA HUAAHHAHAHAHAHA
- Tuttu bodaripoika
LAATUSONTA. kirjoitti:
HUAHHAH MAYONAAKKI MEE SYÖMÄÄ MAKKARAAS KAKKA HOUSUS VETÄNY TONKI VIESTIN TONNE IHAN KU EI PÖNTTÖÖ OIS KEKSITTY VOI JUMANKAUTA HUAAHHAHAHAHAHA
Kyllä, laatusonta puhuu vähän mutta asiaa, juuri semmoinen bodarin ihannekuva, jota moni Tikisbodaus RY:n jäsen on kateellisena katsellut.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Taisin tehdä virheen
Kaipaan sua enemmän kuin kuvittelin. Luulin, että helpottuisin, mutta olinkin täysin väärässä. Vieläkö vastaisit minulle1125458Näin kun katsoit salaa ja
Hymyilit sieltä kaukaa 😍☺️ mutta hämmennyin ja tilanne oli niin nopeaa ohi etten oikeen kerennyt mukaan 😢 säteilit ku413595Hyvä että lähdit siitä
Ties mitä oisin keksinyt jos oisit jäänyt siihen, näit varmaan miten katoin sua.... 😘🤭😎💖523485Nyt tuntuu siltä, että on pakko päästä puhumaan kanssasi
Tuntuu että sekoan tämän kaiken takia. Miehelle933348- 811887
Katu täyttyy...
Hei, oli pakko laittaa vielä tää. Huomaan että olet suuttunut. Minähän sanoin että poistun, olit paikalla. Olin pettynyt341777450 000 ulosotossa
Suomessa on tällä hetkellä ennätysmäärä ihmisiä ulosotossa. Viime vuonna heitä oli yli puoli miljoonaa. Kuluvan vuoden1341667Nainen onko sulla supervoimmia ?
Voisitko auttaa miestä mäessä? Tarjota auttavan käden ja jeesata tätä miestä? Tai antaa olla et sä kuitenkaan auta.431619Eduskunnasta tippuneet kokoomuslaiset nostavat eniten sopeutumisrahaa. Kyllä veroeurot kelpaavat.
Sopeutumisraha on eduskuntatyön päättymisen jälkeen maksettava etuus, jonka tarkoituksena on tukea entisiä kansanedustaj1521325- 161189