Suomibileisiin on varattu alkudrinkiksi salmiakkikossusnapsit, mutta booli hakee vielä uomiaan.Vinkkejä vastaanotetaan!!!!
Värinhän saa siniseksi elintarvikevärillä, mutta mistä viinaksista sen tekisi? Tarkoitus ei ole tehdä siitä "miehen kaatajaa", vaan sellasta vähän pliisumpaa versiota.... ;)
Suomi-bileisiin
boolia?
4
682
Vastaukset 4
- joku haluaisi
järjestää joitakin "Suomi-bileitä"?
Mitä ihmettä ne ovat?
Vai oletteko te joitakin uusnatsi-skinheadejä?- siksi että
me muutetaan Suomesta pois.....
- Millainen
booli on pliisumpi booli?
- joopsjoops
noh, sinisen värin booliin saat ainakin laittamalla booliin bols curacao blue -likööriä. Ja joukkoon vaikka spritea, hedelmiä jne..
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1251168
- 691071
Carunan hinnat
Yks proffa vauuttaa, ettei Caruna voi noin vain nostaa hintoja koska suomen laki kieltää, toinen proffa sanoo että Carun93838- 77761
- 45741
Kunnan päätie ja sen lähialueet
Arvon hyrynsalmelaiset. Tätä palstaa on näin Ukkohallan mökkiläisena ihan viihteellistä lukea. Milloin teitä ahdistaa la38694- 67633
Mikä sun kaivatussa on se miksi ihastuit
ja ikävöit? Eli se jokin asia, mikä aiheutti tunteen, että tuossa on sitä jotain? Meinasitko tehdä asialle jotain vai ka25618Mitä luulet
Mitä luulet kaivattusi ajattelevan sonusta? Onko jotain mitä haluaisit oikaista hänelle?38518Luule ja ajattele minusta
mitä tykkäät nainen, olet ajat sitten antanut itsestäsi ihan omanlaisen kuvan.. 😅44487