Miten voi olla totta?NOi paljon spermaa 14 tuumasesta?
http://backmanmovies.com/freak40/amp.html
http://backmanmovies.com/freak40/amp.html
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
usko kaikkea mitä näet
lotionin lisääminen ohuella pillilla kullin vartta pitkin, jotta spermaa muka tulisi sairaasti
on piimälinko,hyvähän tuolla on "kirnuta.mutta miten tuo ladataan???
Noissa silikonikikkeleissä on täytettävä säiliö minkä voi täyttää haluamallaan litkulla.Ihan kivoja tommoset mutta mistään ei vaan ole löytynyt valkoista tekopenistä.Olis kiva yllättää eukko tuommoisella.Huonopuoli tuossa vaan on se että sitä joutuu pitämään kaksin käsin juuresta kiinni että pysyy paikoillaan.
Niin tosiaan ei kannata uskoa kaikkea mitä näkee.Katsokaa linkin takana oleva kuva niin näette minkälaiset vehkeet noilla 14 tuumasilla oikeasti on.
http://www.funpic.hu/files/pics/00028/00028532.jpg
näyttäkö tuollaisia kuvia ja kaluja suomalaisille miehille täällä palstoilla. Niillä on jo muutenkin niin alemmuudentuntoinen suhde seksiin ja omiin kykyihinsä ja kaluihinsa. Tuollaiset kuvat ja tummat miehet vain lisäävät suomalaisen miehen onnettomuutta ja impotenssia. Please!