Paljonko maksaa Kalosin keskulukitus jälkiasennettuna.
Kalosin keskuslukitus
Jälkiasennus
4600
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Hinta jälkiasennukselle kaksi vuotta sitten oli 310 euroa. Työn teki Metro-auto, tai teetti, oikeasti tämän työn teki Oy ONE-PRO Ab Vantaalla.
Voi varmaan kysyä sieltäkin tarjousta, jospa olisi halvempi (jos olet pääkaupunkiseudulta)
Työhön sisältyi keskuslukituksen kaukosäädin 143€ ja ohjaava ovimoottori 40€ loppu olikin työn osuus. Kerran tein saman työn yhteen toiseen autoon itse, ei maksanut paljon mitään, osat netistä jostain halpakaupasta, mutta vaatii tietenkin tietämystä asiasta ja muutamia tunteja työtä.
Tarkoitit varmaan keskuslukituksen muuttamista kaukokäyttöiseksi? Jos Kalossissa ei ole ollenkaan keskuslukitusta, niin hinta tietenkin on suurempi ( tarvitaan lisää ovimoottoreita)
Kiitos tiedosta tässä mallissa ei ole ollenkaa keskuslukitusta.
daewoon merkeillä oleva auto?
Meillä on halvin chevyn merkeillä tehty ja siinä on kauko-ohjattu keskuslukko.....