Menkää jumalauta itse lehdistön eteen

kakaapååaa

Täällä monet valittaa että hanna ei osaa englantia ja että sen esiintyminen on surkeaa LEHDISTÖN EDESSÄ

Miettikää vähän mitä paineita julkisuuden ihmisillä on, lehdistö työntä paskaa niskaan, jourut kaikki henkilökohtaiset kysymykset.IHmisltä videään yksistyisyys ja kaikki. Luulenpa että nää narisijat ei kestäis sen enempää ku ottaa huomioon muut paineet. kuiteki puhutaan julkisuuden henkilöstä eikä mistää taviksesta.

Menkää itse sinne "pienen" lehdistön eten höpöttämään omaa elämänkertaanne ja luulempa että moni joka ei ole tottunut esiintymään niin menisi sellaiselta pisat housuun.

HANNA ON LAULAJA, JA PÄÄASIA ETTÄ LAULEASSA PYSTYY LAUSUMAAN MAHSOLLISIMMAN OIKEIN. HANNA ON SUOMALAINEN EIKÄ MIKÄÄN VITUN JENKKI-BRITNEY KOPIO JA PISTE. HYVÄ SUOMALAINEN ASENNE, MUTTA EI SOPIVA JULKISUUTEEN MUTTA HENKILÖKOHTAISESTI MINÄ OLISIN KIRONNUT ENEMMÄN JA KIELTÄYTYNYT KOKO TILAIDUUSESTA.

TÄÄLLÄ NÄÄ VITUN RIKKAAT SNOBIT SELITTÄMÄSSÄ ROSKAA JA SITÄ KUN HE OVAT NIIN TÄYDELLISIÄ KUN OSAAVAT LAUSUA MUUTAMAN SANAN ENGLANNIKSI TÄYDELLISESTI. OMAA ÄIDINKIELTÄ EI VOI MUUTTAA KUN SE SUUHUN ON MUKAUTETTU.

VEIKKAANPA ETTÄ MONELTA SNOBILTA, JOTK ON NIIKU "MUN KESKIARVO OLI 9,9999999 KUN PÄÄSIN POIS KOULUSTA JA MÄ OSAAN ENKKUA JA MATIKKAA VAIKKA SILMÄT KIINNI ni menis hermot enne ku koko tilaisuus olis alkanu.

Kaikenlisäks eiks hanna oo ollu nyt jotain 3 vuotta julkisuudesa tai melkein neljä ja siinä ajassa tuskinpa ollaan millään jenkkijulkkiksen tasolla. Kusipäät täällä vaan jaksaa valittaa kun eivät itse parempaan pysty. Luuserit.

1

338

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Hannalle kaikkea

      hyvää.
      Toivottavasti jaksat tämän viikon palaamatta loppuun. Vähän alkaa pelottaa sinun puolesta kun olet tuollainen herkkä taiteilija sielu. Luonnonlapsi.
      Onneksi sinulla on vahvat ystävä sekä perhesuhteet, joihin varmaan voit tukea kun tuntuu, että ei millään jaksaisi.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Häiriköinti

      Sinä joka rälläsit viime yönä aamuun klo. 00 :04 koulun pihassa ja pitkin kyliä. Rekkari ylhäällä. Terv. Kerrostalon as
      Ähtäri
      45
      3046
    2. Askanmäessä Huippu esitys

      Kävimme Ystävien kanssa Askanmäen kesäteatterissa. Kaikki tykättiin esityksestä aivan valtavasti. En varmaan koko vuonna
      Puolanka
      23
      2904
    3. rakastan sinua!

      Tule ja ota, kasvetaan yhdessä paremmiksi ❤️❤️❤️❤️ kaikki anteeksi ❤️❤️❤️
      Ikävä
      46
      2757
    4. Näin lähellä

      Se on näin 🤏 lähellä että heitän hanskat tiskiin sun kanssasi.
      Ikävä
      56
      2608
    5. Mä sanon tän suoraan.

      Se on sun käytös mikä ajaa pois. Et välitä muitten tunteista kun omistasi.
      Ikävä
      58
      2508
    6. Kerro jotakin hauskaa. :)

      Kirjoita jotakin mukavaa vaikka kaivatustasi. :) Ei törkytekstejä kiitos. :)
      Ikävä
      48
      2490
    7. On olemassa tiettyjä sääntöjä!

      Ja jos aiot pärjätä mun kanssa niin teet vain niinkuin mä sanon. Mieheltä Naiselle
      Ikävä
      53
      2271
    8. Pohdinttavaksi

      No siis, saiko yrityksen toimitusjohtaja potkut vaiko älysi ihan itse jättää nimellisen tittelin ettei maine enää enempä
      Kotimaiset julkkisjuorut
      78
      2158
    9. Mulla ei oo anteeksi pyydettävää

      Muista se! Mieheltä yhdelle naisellE
      Ikävä
      69
      2068
    10. Siis hetkonen

      Rakastetaankohan me kummatkin toisiamme, ja aletaan tajuamaan se pikkuhiljaa 🤯
      Ikävä
      45
      2052
    Aihe