Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Karva-naaras

Itse oon klaniksi ajeltu mies mut olen suunnattoman kiihottunu ajelemattomista naisista, kainalot,pillu,sääret. Lienenkö pervo vai muuten kumma hyypiö kun yleensä tuntuu ajellut paikat olevan miesten mieleen,mut minä olen toista maata..kunnon karvasta naarasta ja olen myyty mies.
2582
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Huh,huh paljas posliini se olla pitää,ja kainalot ja sääret vähintään ajeltu.

Äänestä

Aivan niin, joskus aivan vituttaa kun joka paikassa,strippibaarit, privat jne. on aina
ajeltuja pilluja. Kerrankin ku olis nätti luonnollinen karvoitus niin a'vot. Ei siis mitään ihmeen megamätästä, vaan nätti luonnollinen karvapesä olis parasta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Itäsuomen susi kirjoitti:

Itse oon klaniksi ajeltu mies mut olen suunnattoman kiihottunu ajelemattomista naisista, kainalot,pillu,sääret. Lienenkö pervo vai muuten kumma hyypiö kun yleensä tuntuu ajellut paikat olevan miesten mieleen,mut minä olen toista maata..kunnon karvasta naarasta ja olen myyty mies.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu