Uusi ystävämme

3652
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

nimen omaan kehoitti pellepaini porukkaa katsomaan oikeaa painia.

Äänestä
  • Hän oli melko asiantuntevan oloinen

    Äänestä

  • mun mielestä kirjoitti:

    Hän oli melko asiantuntevan oloinen

    Okei, Joskus viime vuonna vielä seurailin pelle-painia,Joten kävin noille yksille "paini"faneille kertomassa mielipiteeni sen tietoni perusteella. Mutta ei enää jaksa kiinnostaa koko laji,Siitä kasvaa yli!
    Mä kasvoin yli tosta jo 13v,Kun yks 26v. ei oo vieläkään. Voivoi...

    Kyllähän tämä kunnon paini aina isojenmiesten baletin voittaa!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


the jurexi kirjoitti:

käy kirjoittelemassa tuonne pellepainin puolelle http://keskustelu.suomi24.fi/show.fcgi?category=109&conference=4500000000001080&posting=22000000026092441

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu