voiskohan joku antaa sen linkin

jossa on mm.Volvo-Pentan vetolaitteiden hajakuvat sekä korjaamokäsikirjat.
6703
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Huomaathan tallentaa kaikki apua antavat osoitteet, sillä V-P.n omistajana tulet niitä tarvitsemaan.

Äänestä
  • Saako huoltamattomalla ikivanhalla Perkinssillä muka vielä ajaa?

    Äänestä

  • linkkejä kaipasinkin(kiitos niistä), kun niitä tarvitaan senverran harvoin ettei ole muistiin jäänyt.( Perkinsistä tuleekin mieleen todellinen luonnon uhmaaja, sillä kuka täysjärkinen nyt englantilaisella merelle lähtisi!? )

    Äänestä

Kuvat ja varaosat samaisesta paikasta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jtp kirjoitti:

jossa on mm.Volvo-Pentan vetolaitteiden hajakuvat sekä korjaamokäsikirjat.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu