Kanerva Bushin puudeli

Tony Blair, tuo Bushin puudeli ilmoittaa tänään erostaan.

Kukapa paremmin Blairin paikan Bushin puudelina Euroopassa täyttäisi kuin ikioma Ilemme. Rice testaa ensin Ilen ennenkuin Ile päästetään Bushin farmille Teksasiin.
1159
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Naisnatohaukkaa, Jenkeissä Rice ja Suomessa Tea Tiilikainen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Iltalehden puudeli kirjoitti:

Tony Blair, tuo Bushin puudeli ilmoittaa tänään erostaan.

Kukapa paremmin Blairin paikan Bushin puudelina Euroopassa täyttäisi kuin ikioma Ilemme. Rice testaa ensin Ilen ennenkuin Ile päästetään Bushin farmille Teksasiin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu