Prkeleen canal minkälaista touhua tuo lehden lakkautus: "egologisista syistä", my ass! Ainut syy miksi jatkan, toistaiseksi, on valioliiga.
Tietääkö kukaan onko millekään muulle kanavapaketille tulossa brittifutista? Vaihdan samana päivänä kun tulee!! s**tana.
Vaihtoehto v-liigafanille?
1
390
Vastaukset
- syksyyn
Meneillään olevan kauden vasta loppuessa on liian aikaista tutkailla sitä, mitä olisi ensi kaudella tarjolla.
Lehden loppuminen on muutenkin pientä siihen verrattuna, mikä esim. Viasatin urheilutarjonta on. Paljon erilaista tarjontaa toki on, mutta ei suomeksi selostettuna, Canal :n tasokkaista studio-osuuksista puhumattakaan.
Syksyllä Eurosport tulee tilattavaksi antennitalouksiin, ja epäilemättä (toivottavasti) myös kaapelitalouksiin, mutta onko Valioliiga osana tarjontaa, jää nähtäväksi. Tällä hetkellä ei ole, enkä olisi kovin toiveikas.
Canal :n lehdestä ei kyllä hirvittävää apua ole urheilutarjonnan suhteen ollut tähänkään asti. Live-lähetykset valitaan myöhään ja tilanteen mukaan. Ja hyvä niin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ootko nainen noin mustis musta
Onhan se toki imartelevaa kun olet kaunis ja kaikkea muutakin, mutta ehkä vähän kummallista, kun ei varsinaisesti olla t846555- 353581
- 443138
Kauan säkin jaksoit
Minun perässä juosta. Kunnes pahoitit mielen. Kuinka monta anteeksipyyntöä olet vailla? 🧐402352Ajattelen sinua tänäkin iltana
Olet huippuihana❤️ Ajattelen sinua jatkuvasti. Toivottavasti tapaamme pian. En malttaisi odottaa, mutta odotan kuitenkin282211- 1202113
- 1932087
Miksi kaipaat
Ja olet elämässäni vielä kaiken tämän jälkeen? Eikö kaikki ole jo selvää välillämme?292029- 401912
Mietin tässä T....
Oletko jo kesälomalla.?Keli on ihanaa, ja sinä nautit veneilystä.... Edelleen käyt mielessä.... En ole unohtanut sinua..241648