Olisiko jollakulla tietoa tuosta rahapuusta? Onko se toiminnassa? Olen käyttänyt sitä muutaman kerran aiemmin ja moitteetta maksanut laskut. Nyt tyrmäsi hakemukseni ja aivan syyttä..
rahapuu
ihmettelee hän
6951
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
rahat-loppu-puu.
Rahat-loppu-puu, kiitos tästä osuvasta tokaisusta=) Täytyy kyllä vielä toistaa sanomaani, että on todella törkeää rahastaa tekstiviesteillä, jos palvelu on "katkolla". Noh,ehkäpä joku noista muista lainaamoista toimisi..
vaikka eräpvä oli vasta 2 pvää sitten, ei silti laskut pitäis maksaa ajallaan. ´Noh, jos mää maksaisin laskun niin vois kysyjä saada sen summan :D
Palaan vielä kertomaan, että laitoin aiheesta sähköpostia rahapuun asiakaspalveluun. Yllättäin viestiini ei ole vastattu, joten päätin soittaa sinne minuuttitaksasta huolimatta.
Puheluun vastattiin ja jotain koitti sönköttää ja lupasi selvittää asian, jonka jälkeen ilmottaisi minulle puhelimitse.
Soitin kaksi tuntia sitten ja näköjään asiani ei ole "selvinnyt". Kas kummaa=) Onneksi satavippi toimii.
Ne on palkannut jonkun ammattimongertajan sönköttämään. Luulis olevan helpompi myöntää, etä rahat on loppu. raha(lop)puu
olla laskut pystyssa. Mulla pelannut hienosti ja pelaa edelleen, kun hoitaa asiansa niin ei tartte valitella palstoilla!