Oletteko huomanneet? Onko julkkiksia ollut ottamassa osaa heitä koskevissa keskusteluissa? Olisi aika outoa , kun vielä ajatellaan, että kirjoitteluun jää ihmeen helposti koukuun. Outoa, jos joku julkkis jäisi koukkuun tänne puolestapuhumaan itsestään.
Ottaakohan julkkikset itse osaa 24:n julkkisjuoruihin?
Julkkikset on ihkuja
5647
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
palstalla 24h päivystämässä herjausviestejä. Tallentaa jokaisen kirjoituksen ettei vain valvoja ennätä deletoida viestiä. Pojat on varmaankin palkattu apupäivystäjiksi.
En tiedä onko Kuronen täällä päivystämässä vai ei. Jotenkin toivoisin ettei olisi. Täällä ruoditaan aika rankasti ihmisiä, mutta loppujen lopuksi ei tarkoiteta niin pahaa kuin kirjoitetaan. Joistan vastauksista tosin tulee ajatelleeksi, että kukakohan ne oikein on kirjoittanut? Ja toisaalta..aika rankkoja viestejä ja hyökkäyksiä tulee niille, jotka uskaltavat SK:ta moittia.
on ollut täällä inttämässä omasta puolestaan!
että kuronen puolustelee täällä itseään.. Ei kai sellaista ihmistä kukaan muu puolusta... Pyytäisi nyt anteeksi kaikilta ja pysyisi sen jälkeen pois julkisuudesta niin kansa unohtaisi sen muutamassa päivässä.
Minä ainakin käyn silloin tällöin täällä kurkkaamassa, mitä minusta ehkä täällä kirjoitetaan. En ole Susan, mutta uskokaa tai älkää - tässä maassa on muitakin julkkiksia.