Maailmalla tuntemattomat kisat

Kyä tää jääkiakko mömmömmi on nii suasittu muailmal et voi sviddu neees! http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/8/8e/Popularsports.PNG
4258
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Näin o. Lapa jäähän ja vilkkuva timojutila ylämummoon!

Äänestä

on sitä,vaan niin mukava seurata.

Äänestä
  • Kiva juttu, pidät varmaan formuloistakin?

    Karjala lippis päähän ja menoksi.

    Äänestä

  • P. Coscelli kirjoitti:

    Kiva juttu, pidät varmaan formuloistakin?

    Karjala lippis päähän ja menoksi.

    se, että tuossa kartassasi oli, että missä maissa mikäkin laji on suosituin. Lätkää pelataan kyllä monessakin maasssa, vaikka ei olisikaan niissä se suosituin laji.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Arto92 kirjoitti:

Kyä tää jääkiakko mömmömmi on nii suasittu muailmal et voi sviddu neees! http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/8/8e/Popularsports.PNG

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu