Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

terskan kiinikke

hei. olen tovin pähkäilyt että josko voisin ''nipsaista'' tuon terskan ja esarin yhdistävän kiinikkeen poikki, muttakun ei oikein kantti riitä sitä itse mennä katkomaan. joten, onko kellään kokeimuksia kyseisestä operaatiosta, oletteko tehneet itse vai käyneet lekurilla? homma juontaa siitä että kerran vähän rajumman session aikana se vähän nirhautu ja siihen tuli haaava ja on sen jälkeen hieman kirpistellyt jos on oikein tiukalle vetäny nahkaa.. mietin että jos tuosta katkaisusta olis apua ja sais samalla sellasen ''leffakalun'' näkösen kapistuksen :) kitoksia etukätteen.
74265
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

voi nipsauttaa ihan surutta. Neuvoisin että otat vaikka oksasakset ja nipsautat sen koko terskan pois siitä kikkelin päästä. Varmaan tulee vielä julmemman näköinen pippeli kuin mitä olet elokuvissa nähnyt. Sillä voit sitten pelotella kanssaihmisiäsi, eihän kellään muulla luultavasti ole tasakärkistä mulkkua. Uimahallin saunassakin varmasti katsovat ihmeissään ja saattaa joku rohkeampi kysyäkin että miten herralla on noin viekkaan näköinen penis. Älä enää pähkäile ja ällistele vaan pane kiireimmiten toimeksi. Kerro sitten joskus täällä miten herättää huomiota sellainen kapistus kun sen tempaisee yllättäen esille ja alkaa sillä uhkailemaan.

Äänestä
  • heh, olet hauska mies. sulla on varmasti tosi hyvä elämä kun on saumaa tuohon kellonaikaa kirjotella päättömyyksiä palstoilla.. koitahan pärjätä..

    Äänestä

  • pois.. kirjoitti:

    heh, olet hauska mies. sulla on varmasti tosi hyvä elämä kun on saumaa tuohon kellonaikaa kirjotella päättömyyksiä palstoilla.. koitahan pärjätä..

    hauska ja muutenkin mukava ja myös päätön. On tässä työaika tähän aikaan vuorokaudesta ja niin pirun yksitoikkoinen vaikkakin aika rahakas duuni, että joutaa näitä älyttömyyksiä lueskelemaan ja kirjoittelemaan firman koneella kunhan vain välillä katsoo muita monitoreja ja valvoo että prosessi menee oikein.

    Äänestä

Itsellä oli sama vaiva, vaan se ratkesi helposti, kun naisen hammas "leikkesi" sen poikki suuseksin aikana. Verta tuli ja nainnit oli naitu pariksi viikoksi. Kalusta tuli entistä ehompi (ja noin 2cm pidempi).
Suosittelen, koska jos se on jo vahingoittunut se repeää kyllä joskus. Lääkärihän olisi tosin parempi vaihtoehto, sillä tulehdusriski on lääkärin tekemänä pienempi.

Äänestä
  • lukekaa: 4D: Poika ilman penistä 22.00
    David Reimer ympärileikattiin hänen ollessa vauva. Leikkaus epäonnistui ja lääkäri John Moneyn opastamana Davidin vanhemmat ryhtyivät kasvattamaan pojastaan tyttöä, Brendaa. Murrosiässä Davidille paljastui totuus, mutta normaalia elämää hän ei koskaan pystynyt elämään. Dokumentti.

    Äänestä

Mä tein tempun silleen,että tein reiän siihen kalvoon ja laitoin siihen lävistyksen johon lisäsin painoa pikku hiljaa.Noin kk kuluttua se katkaisi sen kiinnikkeen.Kulli tuntuu nyt paljon paremmalta.Kannatti tehdä.

Äänestä
  • Itselläni oli sama ongelma. Vetäessä esarin tiukalle terskakin oikein painui alaspäin kiinnikkeen (frenulum) tiuketessa. Kerran sitten siihen kyllästyneenä ostin apteekista sitä kylmäsuihketta ja ruiskutin sitä kiinnikkeeseen ja nipsaisin sen poikki terävillä kynsileikkureilla. Verta tuli kai yks tai kaks tippaa eikä tuntunut yhtään miltään. Sitten laitoin basimysin jauhetta siihen kohtaan ja hyvä tuli. Parantuessaan ihonnypykät tasoittuivat häviten täysin ja terskan alapinta-alue on nyt tasainen ja siisti. Kiva vedellä runkatessa reippaasti taaksepäin kun ei tartte pelätä sen sattuvan.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


pois.. kirjoitti:

hei. olen tovin pähkäilyt että josko voisin ''nipsaista'' tuon terskan ja esarin yhdistävän kiinikkeen poikki, muttakun ei oikein kantti riitä sitä itse mennä katkomaan. joten, onko kellään kokeimuksia kyseisestä operaatiosta, oletteko tehneet itse vai käyneet lekurilla? homma juontaa siitä että kerran vähän rajumman session aikana se vähän nirhautu ja siihen tuli haaava ja on sen jälkeen hieman kirpistellyt jos on oikein tiukalle vetäny nahkaa.. mietin että jos tuosta katkaisusta olis apua ja sais samalla sellasen ''leffakalun'' näkösen kapistuksen :) kitoksia etukätteen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu