Grand Voyager manuaali laatikko

Mitenkäs on kun jotain olen täältä lukenut ja loput kuullut että TD:n manuaalilaatikoissa on ollut jotain ongelmia ykkösen ja kakkosen toiminnassa. Ja kuinka yleistä tuollainen on ja jos sellainen ilmaantuu niin missä vika ja mitä kustantaa???? Kokemuksia???
1474
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

vm2001:ssä 200tkm alkaa olla mittarissa, mutta mulla ei ole ollut mitään ongelmia.

Toivottavasti ei tulekaan...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jokke kirjoitti:

Mitenkäs on kun jotain olen täältä lukenut ja loput kuullut että TD:n manuaalilaatikoissa on ollut jotain ongelmia ykkösen ja kakkosen toiminnassa. Ja kuinka yleistä tuollainen on ja jos sellainen ilmaantuu niin missä vika ja mitä kustantaa???? Kokemuksia???

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu