Pikkareita

pikkari_perhonen

Myynnissä olisi käytettyjä ja pesemättömiä naisten alushousuja. Ota yhteyttä sähköpostilla ja kerro minkälaisia tekisi mieli.. :)

[email protected]

6

1113

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • HELEVATA,.,

      kuka ostaa kusisia kalsareita

    • Second hand

      Mulla olis alunperin harmaita raappahousuja, edestä keltaisia, takaa ruskeita (HUOM! aitoa kiljuripulipaskaa, ei poikasten tuhnuja!). Pesemättömyystakuu! Tehokäytöllä jäykistetty malli: kun yön nukkuu nämä päällä, on aamulla löytävä vasaralla polvitaipeisiin, että saa jalat taipumaan.

      • Liisa-Lotta

        Oot takuulla mun entinen mies. Pistä niitä vanhoja vekselimaksuja tuleen, kun tuo bisnes alkaa pyöriä. Myyntiä eikä vaihtoa, surkimus! Mä myyn nykyään persettä sun veloistas, eikä tartte vaihtaa.


      • vaihto?
        Liisa-Lotta kirjoitti:

        Oot takuulla mun entinen mies. Pistä niitä vanhoja vekselimaksuja tuleen, kun tuo bisnes alkaa pyöriä. Myyntiä eikä vaihtoa, surkimus! Mä myyn nykyään persettä sun veloistas, eikä tartte vaihtaa.

        Olis isoa tarjolla :)


    • mittee sie miun pikkaeritä täälä? mansikki ne on nuollu jo monneen kertaan!

    • pikkari_perhonen

      Heippa !

      Nyt nimeni on tällä kertaa pikkari_perhonen, viimeviikolla olin niifl, jokunen päivä sitten olin jotakin muuta, mutta nimeäni muutan sen tietysti viikottain, jotta voin teitä paremmin päästä huijaamaan !

      Ei ole ensimmäinen kerta, kun teekkarikundit Otaniemestä Espoosta tekee nettisivut ja esiintyy naisena tai opiskelijatyttöryhmänä !!

      Ja te hölmöt miehet luulette ostavanne naiselta tuoksuvia pikkuhousuja. Mepä ostamme ne Anttilasta ja Tarjoustalosta, pyöräytämme ne kusisessa lavuaarissa ja sitten pakkaamme täällä Otaniemessä "käytettyinä" minigrip -pussiin ja lähetämme opiskelijatyttöinä sinulle. Saat aivan aidot nuoren kaunisvartaloisen 18-vuotiaan "opiskelijatytön" (lue 18-25 v teekkaripoika), kuten edellä kerron. Olen M (lue XL) kokoinen,muodokas(lue susiruma) pitkähiuksinen (lue pävikalju)brunette(lue tummahko ukko.) Eli jos haluat tulla petetyksi, vastaa tänään: nyt [email protected] ja viikko pari sitten [email protected], muutoin aiemmilla viikoilla: [email protected] ja viimeviikolla vastasit: [email protected] ja pääset rahoistasi eroon saaden kusessa pyöritettyjä pikkuhousuja poikaporukalta...

      Ja aina rehti ja rehellinen, eli ostamaan vaan
      ja vastaamaan nettisivujen kautta joissa on helpompi huijata entisestäänkin (tai www.krp.fi, jonne voi ilmoittaa petosrikoksista netissä.)


      LUULETTEKO, ETTÄ JOKUN TAI JOTKUT OPISKELIJATYTÖT OIKEASTI LÄHTISIVÄT TUOLLAISEEN ALA-ARVOISEEN HOMMAAN NETIN KAUTTA - EI VARMASTI !!!

      SIIS NELJÄN NUOREN TEEKKARIPOIKAA JÄRJESTÄVÄT SINULLE SITÄ MITÄ ODOTAT MIELIKUVITUKSESSASI - TOSIN MIESTEN VALMISTAMANA JA KÄYTTÄMÄNÄ !!!

      TILAA IHMEESSÄ !!!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. SDP on vastuunkantaja, ja siksi suosituin kansan keskuudessa

      Kiusaamiseenkin SDP puuttuu heti sellaisen tultua ilmi. Esimerkiksi persut lakaisevat nämä maton alle ja pahentavat site
      Maailman menoa
      51
      5876
    2. Persut on Suomen mamutuspuolue nro 1.

      Heti ensimmäisenä persuvuonna 2015 maahantoivat Suomeen 35 tuhatta kunniavierastaan. Tuoreimpana persuvuonna 2025 pers
      Maailman menoa
      71
      4605
    3. Punavihreät puolueet haluavat Suomeen satoja tuhansia kehitysmaalaisia

      SDP, vihreät ja vassarit haluavat nostaa esim. pakolaiskiintiötä todella paljon. Orpon hallituksen aikana maahanmuutto
      Maailman menoa
      46
      4362
    4. SDP:n johto pesi kätensä häirintäkohusta

      "Suurimman oppositiopuolue SDP:n johto olisi todennäköisimmin halunnut vaieta puolueen ympärillä velloneen häirintäkohun
      Maailman menoa
      56
      4141
    5. SDP on selvästi paras valinta äänestyskopissa

      Puolueella on arvomaailma kohdallaan, sillä on hyvä CV itsenäisen Suomen historiassa vastuunkantajana ja hyvinvointivalt
      Maailman menoa
      93
      3753
    6. Tytti Tuppurainen ollut aivan sekaisin viime päivinä

      Pitäis varmaan tehdä huumetesti sille. "– SDP:n Tytti Tuppurainen väittää kirkkain silmin ja Antti Lindtman vierellään
      Maailman menoa
      62
      3293
    7. SDP:n selitykset ontuu pahasti - "On käsitelty heti, mutta kukaan ei tiedä"

      Kokoomuslaiset pistää taas demareita nippuun. Tuppuraisen mukaan mukaan SDP:n useat ahdistelutapaukset on käsitelty het
      Maailman menoa
      50
      2453
    8. Oletko nainen turhautunut, kun en tule juttelemaan siellä?

      Haluaisin tottakai tulla. Älä käsitä väärin. Ehkä ensi kerralla?
      Ikävä
      35
      2359
    9. Kähmijä puolueen kannatus romahtamassa

      Erityisesti naiset ovat suuttuneet SDP:lle kertoo asiantuntijat
      Maailman menoa
      42
      2089
    10. En uskalla ees ajatella muru

      Miten mulle ois käynyt näiden raskaiden vuosien aikana jos sua ei ois ollut 🥺😧❤️ Sä oot ollut mun henkisenä tukena iha
      Ikävä
      13
      1229
    Aihe