Kuka teistä pystyy tekemään Autofellaatiota, eli ottaa suihin iteltään. Mä pystyn olen harjoitellut selkärangan notkistamista, ja saanut lopulta munan suuhuni. Kuka muu harrastaa sitä?
Autofellaatio
Tumputusman
1513446
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 15
Vanhimmat
Tavoitteena on kansssa autofellaatio, ihan erikoisuusmielessä. Voimistelusta on vartaloni jäänyt notkeaksi ja melkein jo autofellaatio onnistuu, pitää kuitenkin vielä treenata. Tietysti helpompiakin tapoja masturboida on. Onpa kuitenkin taas yksi syy jumpata ja venytellä aamuisin ja iltaisin.
Samanlaiset jutut mielessä.
Mistä päin olet? Kiinnostaako vaihtaa kommentteja vaikkapa suoraan sähköpostilla?
HEI!
kOITTANUT OLEN ja ihanalta se tuntuu kun harjoitteleminen palkitsee lopussa.OLIN 25V 182 JA 88KG Siis pari vuotta sitten treenasin ja bodasin / painonnostoja ja vetreyttää mutta ei liika massaa. myös testobuusteria ja Antikatabolinen valmiste CORT BLOCK. Ehkäisee katabolisen (kudoksia hajottavan) kortisolihormonin eritystä elimistössäsi. Kortisoli on katabolinen, elimistön luonnollinen oma hormoni joka ehkäisee voimakkaasti lihastesi ja kudostesi kasvua. Kortisolia muodostuu harjoittelun yhteydessä. Myös psyykkinen stressi lisää kortisolihormonin eritystä. Mitä pienemmät kortisolitasot elimistössäsi ovat, sitä paremmat edellytyksesi ovat lihaskasvulle sekä harjoituksesta palautumiselle. TÄLLÄ SAIN HARJOITTELUN SIIHEN PISTESEEN JOLLOIN OLIN SELIN JA VENYTIN KÄSIÄ JA SELKÄÄ JA OJENSIN JALAT YLÖS SEKÄ SAAMAAN ASENNON NIIN ETTÄ KALU OHJAUTUU KASVOIHIN JA SITÄ HARJOITTELIN VIIKOSSA PARIKIN KERTAA JA NOSTIN PAINOJA SEKÄ TEIN HAUIS LIIKKEITÄ SEKÄ SELKÄVENYTYKSIÄ KUNNES MYÖS KEHO VATSANSEUDULTA KAPENEE JA LIHAKSISTO LISÄNTYY SEKÄ KYSEINEN VALMISTE LOI EDULLISEN TILAAN JOLLOIN SE TEHOSTUI OIKEIN NOPEASTI JA JOTENKIN JOKUNEN PÄIVÄ OLI SELLAINEN FIILIS TÖISSÄ ETTÄ KOITANPA TÄNÄÄN MYÖS. SILLOIN ILTAPÄIVÄN AIKOIHIN KOITIN JA LAITOIN PATJAN LATTIALLE JA TUOLIN SEINÄNPÄIN JOLLOIN OLIN SELÄLLÄ JA PIDIN BOXERIT JALASSA(KIIHOTTI KOVASTI ALUSSA) JA YRITIN SIIS OJENTAA JALAT SUORIKSI JA ASENTAA NE SINNE TUOLINPÄÄLLE ASENTO OLI´SIIS TAKAMISTO YLHÄÄLLÄ JA ON SELLAISESSA KYNTTILÄ ASENNOSSA JOLLOIN RINTALASTASSA TUNTUU PIENTÄ KIPUA MUTTA SE MENEE OHI JA YRITTÄÄ PIKKASEN LISÄÄ JOLLOIN OLIN YLLÄTTYNYT KUN BOXEREITA RIISUIN PIS SIINÄ ASENNOSSA NIIN KALU OLI JÄYKISTYNYT JA SITÄ OLI IHANA KOSKETELLA KIELELLÄ JA KUN ASENTO PARANI VIELÄ SE PENIS OSUI JÄYKISTYNEENÄ SILMÄKUOPPAAN OLIHAN SE MINULTA PITKÄN AJAN OLLUT HAAVE. SE ON TOTUUS NYT KULUNUT 3 VUOTTA SIITÄ JA EN OLE KOITTANUT ENÄÄ. KOKEMUS ON SEEKIN.
Tämä oli oikeasti hauska JUTTU. LISÄÄ TÄMMÖSIÄ!!!
Onko kukaan juossu puhelinpylvään ympäri ja pistäny itseään takapuoleen,olisi uusi harrastus muiden hullutusten lisäksi :-))
...unessa.
pääni hanuriin se vasta gutaa tekee kannattaa kokeilla.
Mulla on muija joka hoitaa suihinoton.
Silti masturboit vai mitä? Autofellaatio on yksi mastuboinnin tekniikka.
Teininä kykenin kielellä kokeilemaan ja muistaakseni jopa huuliin asti sain, tosin harrastus jäi valitettavasti siihen. Tänä päivänä kun minun on mahdoton suorittaa tätä masturbointi muotoa, minun varmaan sitten on löydettävä mies jolle sen voin tehdä.
Kumpa sitä tuohon pystyisikin mutta kun ei taivu niin ei vaan taivu :(
Itse kans venytellyt ja onnistunut imemään mehut suuhun ai ett
Ei ole mahdotonta, jos olet notkea. Itse olin kouluaikoina, ja johonkin 35-40 v:ksi asti notkea, ja sain helposti kalun suuhun, melkein kokonaan. Eikä myöhemminkään kahdotonta, kun teet oikeanlaista voimistelua. Olen nähnyt monen muuhunkin siihen pystyvän, ei ole erikoisuus
Itse tehnyt 20 vuotta, aloittanut 15 vuotiaana. Tykkään tehdä tuota ainakin viikoittain, vaikka parisuhteessa naisen kanssa ja seksiä on säännöllisesti. Oman kullin imeminen on mahtavaa masturbaatiota, mutta on kyllä kehittänyt aika pahan suihinotto ja spermafetissin. Piristää seksielämää: olen tehnyt tuotta muijan kanssa tuplasuikkarina ja imenyt itseä samalla kun muija nuolee peppua. Muija on myös pannut mua sträppärillä peppuun samalla kun imen itseäni. Ja joskus olen nuollut muijan klittaa samalla kun panen pyllyyn. Autofellaatio on hyvää treeniä ja pitää kropan kunnossa ja notkeana.
Onpa vapaamielinen nainen.Olisi kiva ottaa itseltään suihin ja niellä mällit jos olisi nainen yleisönä.